Артем Федецький: "Хотілося б переграти матч зі Словаччиною"

17 листопада 14:48
Переглядів: 157
Федецький

Захисник збірної України Артем Федецький поспілкувався з журналістами після матчу кваліфікації на Євро-2016 проти Люксембургу (3:0).

«Перед матчем ми знали, що з Люксембургом буде складно, оскільки в ході підготовки до цього поєдинку детально розібрали гру суперника - теоретичні заняття на цю тему у нас проходили щодня. Так що люксембурзьку команду добре розібрали і розуміли, що матч буде важким.

До цього додалася і якість газону: вона ще вчора, коли ми тут тренувалися, залишала бажати кращого, а після цього всю ніч ішов дощ, що ситуацію тільки погіршило. Отже і тут ми розуміли всі складності, які на нас чекають: на такому полі набагато легше руйнувати, ніж створювати.

Але хлопці молодці, добре налаштувалися, перебороли себе. Хотілося б, звичайно, раніше забезпечити собі комфортний рахунок, тому що у Люксембургу були реальні шанси вразити наші ворота. Добре, що ми зуміли налаштуватися на цього суперника, інакше нам би довелося набагато складніше.

Якщо ж говорити про цей відбірковий цикл у цілому, то, звичайно, досі прикро за поразку від Словаччини. Вважаю, що в цій зустрічі ми провели непогану гру, створили достатньо моментів, пропустили одну атаку суперника і програли. Хотілося б цей матч переграти. Але нічого страшного, у виїзному поєдинку зі Словаччиною у нас буде шанс довести і нашу силу, і те, що поразка в стартовому поєдинку відбірного циклу було прикрим непорозумінням».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: