Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: "Між "Карпатами" і "Металургом" на полі теж часто проходять футбольні війни"

19 листопада 13:14
Переглядів: 293
Default Image

Захисник «зелено-білих» Артем Федецький поділився з Інформаційним центром клубу думками напередодні поєдинку чемпіонату у Запоріжжі, а також оцінив свою гру у матчі за збірну України.

- Артеме, у неділю «карпати» проведуть матч проти аутсайдера чемпіонату…
- А що таке аутсайдер? Те, що команда перебуває на останньому місці ще ні про що не говорить. Я бачив їхні матчі і можу сказати, що «Металург» не заслуговує на 16-е місце. Можливо, в команді була певна криза, але зараз вона закінчилася. «Металург» виграв два матчі, а також дуже непогано грав проти «Шахтаря» в Кубку. Тому я впевнений, що легкої прогулянки не буде. Ми не їдемо в Запоріжжя закидувати «Металург» шапками, ми їдемо, щоб показати хорошу гру і подарувати нашим фанатам позитивний результат.

- До речі, про фанатів. Не секрет, що між уболівальниками «Карпат» та «Металурга» стосунки, м`яко кажучи, не склалися…
- Між нашими командами на полі теж часто проходять футбольні війни. Нам нічого не залишається, як битися на полі і потішити наших уболівальників перемогою.

- У Швейцарії перемогти не вдалося…
- Так, там була важка гра. Щодо своєї гри за збірну, то я нею не задоволений. Другий гол – це моя провина, неуважно зіграв під час стандарту. Але все ж команда показала характер, двічі відігрувалася. Можливо, це не усі помітили, але у нашій грі були і певні позитиви, які треба продовжити розвивати. Шкода, що нам не вдалося перемогти…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: