Артем Федецький: "Не важливо, якого кольору форма, коли на серці – герб "Карпат"

22 жовтня 12:00
Переглядів: 182
Артем Федецький

Поєдинком у Полтаві «зелено-білі» перервали 9-матчеву безвиграшну серію. Шалений гол зі стандарту від Сергія Мякушка приніс «левам» тяжку та довгоочікувану перемогу. Важливість та красу забитого м’яча свого партнера по команді відзначив захисник «Карпат» Артем Федецький. 

«Зараз дійсно важко щось сказати, адже говорити потрібно на «холодну» голову. Тим не менш, задоволені, що перемогли. Налаштовувались на дуже серйозний матч. Мали брати три очки у грі проти «Зірки», але десь трішки недопрацювали в атаці. Всі хлопці молодці: і стартова одинадцятка, і ті, хто виходив на поле під час матчу. Ми мріяли про цю перемогу, адже, щоби чогось досягти потрібно мріяти». 

«Зайвий раз налаштовувати команду перед поєдинком не було потрібно. Ми знали, що «Ворскла» знаходиться на третьому місці в турнірній таблиці. Команда грає за рахунок характеру, в їхньому складі виступають хороші футболісти. Перш за все, потрібно дивитись на власну гру та виконувати те, що награвали перед поєдинком. У нас були міні-збори під час паузи на гру національних збірних, сьогодні на полі показали, що вони пройшли недаремно. Самовіддача була на високому рівні, показали характер. На полі був справжній карпатівський дух».

«Звичайно, ці три очки довгоочікувані, адже ми довго не забивали м’яч на виїзді. А тут Мякушко забив просто шаленої краси гол. Ми зіграли ще один матч на нуль, це не може не радувати. Волею календаря у кожному матчі нам протистоїть хороша команда. Наступна гра проти київського «Динамо», тому забуваємо сьогоднішню перемогу та готуємось до наступного двобою».

«Як на мене, то нехай форма буде зеленою, синьою чи жовтою, це без різниці. Коли емблема «Карпат» на серці, то немає значення якого кольору футболка. Адже хлопці грають саме за емблему, за клуб, за своїх рідних», – підсумував захисник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: