Артем Федецький підтримав "Вірних левів"

26 вересня 11:36
Переглядів: 342
Артем Федецький

Нарешті ми дочекалися матчів Ліги Європи і Ліги Чемпіонів у Львові. Наше місто давно не приймало матчів престижних турнірів УЄФА. А ось зараз, правда не без крихти суму через стан на Донбасі, у Львові гратимуть євро кубкові матчі донецький «Шахтар» і харківський «Металіст».

Радує те, що на ці матчі можуть потрапляти і люди з обмеженими можливостями.

Наш парафан-клуб «Вірні Леви» існує вже протягом 5 років. Але через складну ситуацію в Україні та апатичність керівництва ФК «Карпати» ми опинились на межі зникнення. Але, як кажуть, світ не без добрих людей! І ось тепер фінансово нас підтримує гравець ФК «Дніпро», львів’янин, Артем Федецький!

Для нас це справді дуже хороша новина.

Завдяки Артему та Тетяні Глущенко з ФК «Металіст», яка допомогла з квитками на матч Ліги Європи «Металіст» - «Трабзонспор», ми спочатку дивились з друзями матч «Дніпро» – «Інтер», а потім відвідали і «Арену Львів».

«До нас звернулися хлопці з парафан-клубу львівських«Карпат» з закликом допомогти відвідати матч Ліги Європи. «Металіст» завжди йде назустріч таким проханням. Ось і цього разу нашим львівським друзям були надані безкоштовно квитки на єврокубковий матч», - розповіла куратор соціальних проектів ФК «Металіст» Тетяна Глущенко, - «соціальні проекти завжди були пріоритетним напрямом у роботі «Металіста». Ми і надалі будемо йти назустріч соціально незахищеним верствам населення».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: