Артем Федецький: "Все, що кажуть експерти - це дешевий популізм"

30 березня 19:43
Переглядів: 76
Артем Федецький

Фланговий захисник збірної України Артем Федецький був одним з найактивніших гравців під час виїзного поєдинку «жовто-синіх» проти національної команди Іспанії (0:1).

Артем кілька разів гостро підключався до атак своєї команди і міг відзначитися після передач Руслана Ротаня. Трішки не пощастило. У той же час захисник отримав чергове попередження і тепер змушений буде пропустити наступну офіційну гру у складі команди Михайла Фоменка.

«В збірній у Артема прізвисько «Бандера», - розповів журналіст програми «Профутбол» Роман Бебех, який у прямому ефірі відразу взяв інтерв’ю у захисника.

- Фахівці відзначили, що флангових гравців збірної України - Коноплянку і Ярмоленка - іспанці зуміли перекрити. Згодні?

- Якраз сьогодні ми разом з тренерами збірної розбирали гру проти Іспанії. Під час кожної нашої атаки на фланг зміщувалося по два-три іспанця. Вони знали наші сильні сторони, знали, кого потрібно закривати.

Ще до матчу я говорив, що більше шансів забити у нас буде після стандартів, так воно і вийшло. У мене було два хороших моменти, але трошки не вистачило. А адже коли граєш проти такої сильної збірної, потрібно вичавлювати навіть напівмоменти. На мій погляд, ми заслужили нічию і такі матчі дуже прикро програвати. Можливо, десь недопрацювали.

- У збірній було достатньо часу для підготовки, навіть тур УПЛ перенесли. Чим весь цей час ви займалися на зборі?

- Ми хоч і зібралися на пару днів раніше, але ту ж фізику за цей час не підтягнеш. Працювали над тактикою, над пресингом, готували домашні заготовки. Уважно вивчали матчі Іспанії.

- Які висновки зробили після загального розбору поєдинку з Іспанією?

- Кожен зіграний матч дає нову поживу для роздумів. Можливо, на якусь мить іспанці діяли швидше нас. У тому моменті, коли пропустили єдиний м'яч, надали супернику невелику відкриту зону, метри два, і нас покарали.

Звичайно, ми були засмучені поразкою, але ніхто руки не опускає. Зіграно тільки перший круг, а до труднощів нам не звикати. Обіцяю, що ми будемо за герб, за цю емблему, за жовто-синій прапор битися до кінця.

- Багато розмов було про те, що дніпропетровці не хочуть грати за свою національну збірну. Як ви сприйняли ці слова в пресі?

- Якщо чесно - дуже болісно. Люди, які вважають себе «мега експертами», не знаючи суті ситуації з середини, коментують чутки. Це ж маячня! Я неодноразово говорив, що національна команда, збірна України, це вершина для кожного футболіста. У мене росте синочок Адріанчік, він вже мріє грати не за якийсь клуб, а за збірну України!

Говорити, що ми відмовилися грати за збірну - у нас навіть такої думки бути не могло. Це однозначно. Але що робити, якщо немає іншого вікна? Я сам буквально під час прес-конференції Михайла Фоменка дізнався, що домовилися про гру. Перше, що ми зробили - подзвонили в «Дніпро» і висловили бажання залишатися в збірній до кінця. Мирон Маркевич все прекрасно розуміє, адже в інтересах національної команди переносяться тури, все в ім'я результату збірної. Тому все, що кажуть експерти - це, на мій погляд, дешевий популізм».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: