Артем Федецький: "Всі хто йде з "Карпат", йдуть зі скандалом. Можливо це така фішка клубу"

12 квітня 17:42
Переглядів: 300
федецький

Артем Федецький розповів про те як "Карпати" виплачують заборгованість перед ним.

Процес ніяк не йде. Суть в тому, що я виграв і КДК, і Лозанна стала на мій бік. На КДК кожного місяця це питання переноситься. Чому так відбувається? Я не знаю, адже всі документи в мене на руках. Залишилося лише щоб Карпати виплатили. КДК це питання намагається якомога довше розглядати.

Зараз і ліцензії видають клубам які не розраховуються з футболістами і все роблять щоб це питання відкласти на потім. Мій кум Олег Герасимюк (прим. – гравець Говерли) зараз грає практично безкоштовно. Одні обіцянки. Тим не менше, наша федерація підходить з розумінням до клубів і продовжує видавати ліцензії. Просто постраждав не один гравець, а це пішло у систему.

Всі хто йде з Карпат, йдуть зі скандалом. Можливо це така фішка клубу, щоб про них постійно говорили, шкода тільки що не з позитивного боку.

«Надежда умирает последней»… Тут не надія, а просто реальна оцінка ситуації. Я намагався з Карпатами домовитися, улагодити це питання спокійно, але вони захотіли це питання через суд вирішувати. Витрат на суди у них пішло більше ніж вони винні мені по зарплаті. Я ж кажу, можливо це їхня фішка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: