Артем Федецький: "Всі ми українці завжди підтримуємо і вболіваємо за Кличка"

26 квітня 01:07
Переглядів: 214
федецький

Захисник збірної України Артем Федецький - частий гість на боях Олександра Усика. Артем зізнався, що навіть переглядав в інтернеті записи боїв Дженнінгса, а також розповів про свою дружбу з висхідними зірками українського боксу.

- Ярий любитель боксу - це той, хто до дрібниць знає і правила і термінологію, технічні прийоми, - зазначив Артем. - Я, мабуть, до таких себе зарахувати не можу. Але бокс мені подобається і це для мене - спорт номер два після футболу.

- За що любите цей вид спорту?
- Це чисто чоловічий спорт. Подобається прагнення кожного з суперників до перемоги і одночасно повага один до одного. Як приклад можу навести Сашу Усика. Я спілкувався з ним і до бою з Князевим, і після. Було приємно бачити ту повагу один до одного, яку демонстрували і український і російський боксери.

- З ким із боксерів підтримуєте дружні стосунки?
- Насамперед, з Олександром Усиком та Василем Ломаченко. Це ті боксери, з якими знайомий особисто. Їх бої намагаюся не пропускати ні в якому разі. А якщо випадаєт можливість побачити їх наживо, то звичайно ж, не пропускаю її. Адже цих боксерів добре знаю і поважаю. Намагаюся стежити за їх кар'єрою.

- Чи мали перемоги Кличка якийсь вплив на вашу любов до боксу?
- Звичайно. На мою думку, брати - не по титулах, а за статусом абсолютні чемпіони в надважкій вазі. Бачу, як зараз працює Олександр Усик. Вважаю, що у нього хороше майбутнє. Так що братам Кличкам підходить гідна заміна. Всі ми українці завжди підтримуємо і вболіваємо за Кличка. І хоча я особисто не знайомий ні з одним з братів, завжди їх підтримую. Звичайно ж, бажаю Володимиру перемоги. Переглядав в інтернеті кілька поєдинків суперника Кличка. І скажу, що Дженнінгс - досить серйозний опонент, досить габаритний. Так що буде не просто. Але чомусь я все-таки впевнений у перемозі Володимира.

- На ваш погляд, скільки раундів триватиме цей бій?
- Прогнози в спорті - невдячна справа, тому ніколи не люблю їх давати. Не важливо, як виграє Володя - нокаутом або за очками. Думаю, вже перші раунди покажуть, чого можна буде чекати від обох боксерів. Подивимося, яку тактику вони обрали на цей бій. Але, впевнений, Володимир переможе!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: