Артем Федецький: "Я патріот України і готовий воювати за неї"

31 травня 16:40
Переглядів: 162
Артем Федецький

Артем Федецький розповів, чому взяв сина на нагородження після фіналу Ліги Європи, а також вкотре підкреслив свою патріотичну налаштованість. 

"Пообіцяв сину ще у півфіналі, коли пройшли "Наполі", що підемо отримувати медаль. Звичайно, хотілося отримати медаль з кубком. Син каже, розумію, ви програли, але нічого страшного. Срібло - це теж медаль.

Хоч було заборонено брати із собою діток, та я сказав, що піду однозначно. Я синочку пообіцяв. Дай Боже, щоб наступного року ми виграли золото.

Я патріот України і готовий воювати за неї. І хочеться бути прикладом для тих людей, які воюють на Сході. Робитимемо все можливе і неможливе, щоб давати їм натхнення, наснагу. І просто так ми Україну нікому не віддамо.

Відпустка? Куди поїдемо - не знаю. Хочу присвятити сім'ї час. Дружина мене, звичайно, налаштує, дасть прочухана за ті помилки, які у мене були. Вона просто профі у цьому, в футболі. Спочатку дружина, потім тренер. А тим більше теща. Вона мене так вичитує, що я просто в шоці", - розповів Федецький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: