Артем Федецький: "За цей герб та жовто-синій прапор битимемося до кінця"

31 березня 07:25
Переглядів: 112
Артем Федецький

Захисник збірної України Артем Федецький розповів про поразку від іспанців та поділився думками щодо ситуації із гравцями "Дніпра" у таборі національної команди. 

"Ми вже розбирали гру проти Іспанії. Під час кожної нашої атаки на фланзі було два-три іспанці, адже вони знали про наші сильні сторони і знали, кого потрібно закривати. Ще до матчу я говорив, що більше шансів забити у нас буде після стандартів. Так воно і було. У мене було два хороші моменти, але десь трохи не вистачило. Коли граєш проти такої сильної збірної, потрібно вичавлювати навіть напівмоменти. У нас було багато моментів і по грі ми заслужили нічию, тому дуже шкода такі матчі програвати. Напевно, десь недопрацювали.

Можливо, на якусь мить іспанці були швидшими від нас. Якраз в тому моменті з пропущеним м'ячем потрібно було буквально два метри, щоб перекрити зону. Звичайно, ми були засмучені поразкою, але ніхто руки не опускає. Вся боротьба попереду, а до труднощів нам не звикати. Звичайно, хотілося порадувати вболівальників і країну, але я обіцяю, що ми будемо за цей герб, за цю емблему і за цей жовто-синій прапор битися до кінця", - каже захисник "синьо-жовтих".

"Гравці "Дніпра" не хочуть грати в збірній? Якщо чесно, для мене особисто це дуже болючі розмови. Люди, наші "мегаексперти", не знаючи суті ситуації з середини, починають коментувати чутки. Це ж повна маячня! Я не раз говорив, що національна команда, що збірна - це вершина для кожного футболіста. У мене син мріє грати не за якийсь клуб, а за збірну України! Ні в кого з гравців "Дніпра" навіть не було таких думок.

Що стосується перенесення матчу з "Чорноморцем", можливо, сталася накладка Прем'єр-ліги. Вже після прес-конференції Фоменка ми подзвонили в клуб і сказали, що хочемо бути у збірній до кінця. Мирон Богданович все чудово розуміє, адже в інтересах національної команди переносяться тури. Все заради результату збірної. Все, що говорять експерти - це дешевий популізм", - сказав Артем Федецький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: