Артем Франков: "До палких промов зі стану "Карпат" дозвольте ставитися скептично"

06 жовтня 21:59
Переглядів: 346
Ігор ДЕДИШИН

Головний редактор журналу «Футбол» - про різкі висловлювання Ігоря Дедишина.

«На відміну від дуже шанованого мною Віктора Вацко, далеко не впевнений, що інтерв'ю гендира «Карпат» і все що до нього додається матиме хоч якісь конкретні наслідки, окрім, зрозуміло, шуму і пилу в пресі. Справді, сказано багато, але скільки там конкретики, скільки епізодів, за якими існує хоча б теоретична можливість упіймання за руку, за ногу або хоч за якусь частину тіла?» - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.ua.

«Окремо хотів би сказати по діяльності Палати по вирішенню суперечок, бо трохи знайомий з цією досить новою структурою. На мій погляд, є абсолютно об'єктивний критерій їхньої роботи - скільки рішень Палати, оскаржених потім в Лозанні, були хоча б змінені вищої спортивної інстанцією. Так я відповім: одне. За два роки. Може, далі буде гірше, не знаю, але «Карпати» вже стільки напрогавали в судах різних інстанцій, що до полум'яних промов з їхнього стана дозвольте ставитися скептично. У тому числі - щодо ситуації з Богатіновим. Ну немає у нас іншого клубу, який мав би стільки скандальних справ з власними футболістами, ні! Це їх типу за правду ображають, чи що?!»

«А всі ці підпільні синдикати... Трохи нагадує ЗОГ та інші конспірологічні теорії, чи не так? Боляче голосно звучить. Зауважте, мені зовсім не хочеться захищати ні Попова, ні Гатауллина, ні когось із названих юристів, але звинувачення повинні бути підкріплені і вже точно вони не можуть існувати на рівні «народної люстрації» і «так це ж всі знають». Інакше це не Європа і навіть не щире прагнення туди (все більше переконуюся, що від Європи нам потрібні тільки бабки і безвізовий в'їзд, а інше - тількитріпання з приводу), а хрін знає що».

«Коротше, так: в те, що якісь звинувачення будуть серйозно доведені і когось покарають - не вірю. Що покарають Дедишина - теж не вірю... Знову все піде як водичка в пісок, особливо якщо враховувати, що зараз на футбол і на всі його «принади» сильним світу цього неабияк наплювати», - зазначив Франков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: