Артем Франков: "Карпати" карають абсолютно по букві закону"

01 грудня 15:10
Переглядів: 388
Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков про конфлікт «Карпат» і ФФУ.

- Наскільки я розумію, «Карпати» просто принципово відмовляються платити за деякими позиціями, хоча ці справи пройшли всі потрібні інстанції, і в принципі «Карпати» карають абсолютно по букві закону. При цьому «Карпати» стверджують, що їхні справи розглядалися упереджено і очки з них знімають несправедливо, тобто, що до «Карпатам» ставляться упереджено. Я так не вважаю. І поведінка керівництва «Карпат» для мене - велика загадка. На мій погляд, вони передусім знущаються над своїми вболівальниками, над уболівальниками одного з найславетніших клубів України, який має велику і славну історію. Але я намагаюся ніколи не пов'язувати уболівання за певний клуб з вболіванням за певне його керівництво, тому що це вже зовсім інша історія. Є «Карпати», вони є завжди, а є люди, які на певному етапі фінансують, управляють цими «Карпатами». Те, що зараз відбувається в «Карпатах», на мій погляд, говорить про те, що їхні інтереси далекі від футболу. Може бути, вони хочуть цей футбольний вантаж скинути під зручним приводом. Я можу лише здогадуватися, які їхні справжні наміри.

- Наскільки ймовірно те, що «Карпати» збережуть своє місце в еліті? Те ж саме ми говоримо про «Говерлі», у якої зараз великі фінансові проблеми, і що в принципі на Західній Україні у нас залишаться клуби Прем'єр-ліги...

- Якщо «Карпати» виживуть, якщо не припиниться їх фінансування, то швидше за все, я припускаю, з Прем'єр-ліги ніхто не буде вилітати. З цієї простої причини там виживуть всі. Коли ми задаємося питанням, хто у Першій лізі реально хоче увійти в Прем'єр-лігу, ми отримуємо дуже безрадісну картину.

Як би ми не говорили, що зараз зобов'язані пом'якшити вимоги для наших клубів тому, що ситуація ахова з усіх боків... Наскільки я розумію, все-таки до певних меж ми не можемо опуститися тут. І ще питання в істинному бажанні самого клубу переходити до Прем'єр-ліги, тому що бути в Прем'єр-лізі набагато дорожче, ніж у Першій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: