Артем Франков: "Новина про тернопільське дербі мала б прогриміти ого-го як!"

06 січня 08:04
Переглядів: 197
Франков
Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков поділився своїми думками щодо скандального матчу між "Нивою" та ФК "Тернопіль".

"Новина про те, що УЄФА пильно зацікавився дербі "Нива"- ФК "Тернопіль" через аномальні ставки, зроблені в одній із британських контор, повинна була б прогриміти ого-го як. Але така вже наша дійсність: плювати всі хотіли на Першу лігу... Насправді, це та сама Європа, до якої наш футбол став ближче дещо раніше, ніж решта країни, і ось Європа владно постукала в двері.

Добре б довести до розуму і цю справу, і дивна поведінка "Енергії", і напевно у нас ще є маса приводів для розглядів такого роду. Однак потрібні повноваження, можливості, сміливість, хитрість і завзятість. Ау, Федерація - вишукаємо? У будь-якому разі, відмовчатися вже не вдасться - УЄФА так просто подібний сигнал не залишить. У них ця система "раннього попередження про напад на букмекерів" вже більш-менш відпрацьована і періодично призводить навіть до посадок. Погодьтеся, як мінімум цікаво.

Хоча подивився огляд цього матчу і... Ну що вам сказати! Хто що хоче, той те і побачить. Я ось побачив неймовірний гол Богданова, і дикі помилки, в принципі, цілком характерні для нашого чемпіонату, якщо не вважати захисника, який випустив суперника один на один, тому що зав'язував шнурки - це вже занадто, але теж не виходить за рамки, так само як і спроба штучного офсайду на останніх хвилинах (інакше що це було)... Піди доведи! Поведінка гравців "Енергії" була куди більш показовою, але там у нас була можливість подивитися все. Підозрюю, скоро тернопільські команди представлять на огляд повний запис матчу, і тоді ми зробимо більш повноцінні висновки", - сказав Артем Франков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: