Артем Франков: "Усі клуби Прем'єр-ліги отримали атестат ФФУ"

17 червня 12:46
Переглядів: 57
Франков

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков розповів про ситуацію із українськими клубами, які мали проблеми з атестацією на наступний сезон. 

"Закон один для всіх, чи не так?

Краса: тепер вже всі клуби Прем'єр-ліги атестовані - у тому числі "Говерла", і навіть донецький "Металург"! Суть в тому, що процедура злиття з дніпродзержинською "Сталлю" вимагає часу, а тому сезон в УПЛ почне саме "Металург", який буде мати в собі гравців і тренерів "Сталі" і грати на "Метеорі", поки що. "Сталь" ж зі змагань у Першій лізі знімається.

Моя особиста думка як кого завгодно: людини, вболівальника, журналіста, члена виконкому: ФФУ звалила на себе величезну відповідальність, і даремно. Марно. Мета зрозуміла, але кошти... Тому що немає у мене віри боржникам, немає ні найменших підстав вважати, що все зміниться і вони стануть платити! Більш того, не видно адекватних інструментів, щоб їх змусити... Повинні ж бути якісь розумні критерії, межі, а не суцільне безмежне бажання зберегти УПЛ в "первозданному" вигляді!

Чим будемо відповідати, якщо несплата, відмовки замість грошей за контрактами продовжаться?

І це притому. що чотири клуби УПЛ - "Говерла", "Волинь", "Дніпро" і "Металург" Д - ще недавно вважалися боржниками навіть за статтею... "внесок за атестацію", тобто вони, по ідеї, взагалі не повинні були вступати в процедуру атестації! Цікаво, невже встигли заплатити? Сумніваюся. Втім, у них і інших хвостів вистачає, що у випадку "Дніпра" місцями пахне принциповою позицією - наприклад, не платити за суддівство", - розповів Артем Франков.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: