Артем Франков: "Все йде до 14-ти команд в Прем`єр-лізі"

09 червня 08:11
Переглядів: 160
Франков

Головний редактор журналу «Футбол» — про найближчий виконком ФФУ, на якому вирішиться доля нового чемпіонату.

«Що стосується віх вітчизняного футболу, покликаних визначити обриси сезону‑2015/16, 17 червня відбудуться збори учасників Прем'єр-ліги (підозрюю, що в самій УПЛ не відчувають з цього приводу жодного оптимізму — знову не приїдуть перші особи, знову нічого і ніяк не вирішиться), 19‑го — конференція ПФЛ, тобто клубів першої та другої ліг, і де-то в цих днях — виконком Федерації футболу, покликаний зняти всі питання. До цього, склалося враження, клуби і закликають — вирішите хоч щось, візьміть на себе відповідальність, тому що в нинішній ситуації краще будь-яка визначеність, ніж будь-які найприємніші туманності!

Ідеального варіанту не буде, щоб ніхто не сумнівався. Підозрюю, що все йде до 14‑ти команд в Прем'єр-лізі з передбаченим на наступний сезон переходом до 16‑ти — потрібно знову-таки чітко виписати схему. У всякому разі, саме це активно обговорювали на зустрічі з президентом ФФУ Андрієм Павелко перед фіналом Кубка України. Він дуже чітко дав зрозуміти, що спортивні принципи порушувати не слід — йдеться, наприклад, про можливе вольове рішення зробити 16 команд відразу, без річної паузи та дотримання регламенту. У той же час, думаю, ви бачили — багато клубів виступають саме за повернення до 30‑турового чемпіонату без всяких мереживних прикрас.

У той же час ми цілком можемо говорити про двоетапну систему розіграшу, поки у нас 14 учасників УПЛ», — написав Артем Франков на сторінках журналу «Футбол».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: