Артур Карноза: "Ми намагаємося грати в комбінаційний футбол, низом."

14 серпня 18:46
Переглядів: 188
карноза

Один з лідерів "Карпат" Артур Карноза міркує про майбутній матч з київським "Динамо"

Реально обіграти команду Реброва в Києві? На кону, ні багато, ні мало, перше місце! 
- Ну не знаю, як щодо лідерства в таблиці (посміхається). Але до матчу ми почали готуватися відразу після "Чорноморця", на наступний день. Навіть вихідного не було. 

Всі думки тільки про Київ. Будемо битися виключно за перемогу. А наш тренер напевно підкаже, як можна вдало зіграти проти чемпіона, - сказав Карноза. 

Чи під силу це нинішнім "Карпатам"? Адже складно грати, коли на позиції форварда то Худоб'як, Кожанов, Голодюк. 
- Наш стиль гри не вимагає наявності в складі якогось двометрового нападника. Рідко буває, що воротар або захисники просто б'ють вперед, а ми біжимо туди. Ми намагаємося грати в комбінаційний футбол, низом. І я ще не відчував, будучи на поле, що нам не вистачає яскраво вираженого нападника. 

Втрата Ленса і можливий відхід Ярмоленко - відчутний удар по атакуючій могутності київської команди? 
- Звичайно. Андрій - лідер "Динамо", це відсотків 30-40 атаки команди. 

Ребров каже, у нього є запасний варіант - план Б. 
- У "Динамо" є інші лідери, і обов'язково з'являться нові, хороші хлопці, але на це потрібен час. Просто Ярмоленко - це дійсно сильний футболіст, якого не заміниш завтра-післязавтра якимось молодим з дубля. Навіть купити когось такого ж рівня, як Андрій, зараз не так легко. 

На ваш погляд, як йому варто було поступити у всій цій історії зі "Сток Сіті"? 
- Це його кар'єра, йому приймати рішення. Може, він себе не бачить в цій команді, можливо, образно кажучи, хоче в Іспанію чи Італію. Але поки немає гідних пропозицій. Треба у нього запитати. Що ж стосується того, йти чи ні, я вважаю, якщо є гідна пропозиція з Європи, то такий шанс треба використовувати. Він нечасто випадає в житті. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: