Артур Карноза: "Робота на тренуваннях дається взнаки"

10 серпня 11:21
Переглядів: 176
карноза

В останніх п’ятьох матчах Артур забив три голи. Кожного разу він вражав ворота суперників завдяки стандартам. Саме бездоганний удар Карнози зі штрафного на початку матчу поклав почин розгрому «Чорноморця». 

«Ми задоволені і рахунком, і якістю футболу, який продемонстрували. Хоча тренери все одно проведуть розбір нашої гри – можливо, помилялися, в певних моментах потрібно було краще зіграти. Забиті голи – це не випадковість. Я треную штрафні на тренуваннях, хлопці також докладають багато зусиль, щоб вдосконалюватися. Думаю, все це впливає на результат і дається взнаки». 

«Ми намагалися виконувати вказівки тренера. Добре, що все так слалося. У нас дуже хороша команда, ми цілеспрямовано готуємося до кожного суперника. Відчуваємо себе впевнено, адже підтверджуємо це роботою на тренуваннях».

«Сьогодні, мабуть, відпочинемо, а вже з понеділка всі думки будуть пов’язані з наступним матчем. Розуміємо, що у Києві легко не буде. Але для нас не має значення «Динамо» це чи «Шахтар». Треба боротися і грати на перемогу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: