Артур Карноза: "Сподіваюся, за кілька днів повернуся в загальну групу"

08 квітня 11:40
Переглядів: 101
карноза

Уже в самому дебюті матчу львівських «Карпат» та запорізького «Металурга» господарі поля ліквідували головну креативну силу суперника. Отримавши болючий удар ззаду по ногах Артур Карноза попросив допомоги лікарів, але й після неї не зміг продовжити поєдинок. У коментарі офіційному сайту клубу «десятка» команди розповів про те, коли він зможе приєднатися до роботи в команді. 

«Лікарі зробили обстеження, яке не виявило нічого серйозного. На нозі сильна гематома, але вона не повинна завадити мені розпочати тренування за кілька днів, якщо, звичайно, буде позитивна динаміка одужання. Наразі тренуватимуся за індивідуальним графіком» – каже Артур. 

«Прикрий епізод був. Я прийняв м’яч, спробував пройти до воріт, але практично одразу мені скочили в ноги. Наші лікарі заморозили місце удару, однак коли я спробував пробігтися, то відчув біль – довелося робити заміну. У понеділок та вівторок я кульгав, але наші медики допомогли, я провів індивідуальні заняття. Зараз почуваюся добре, сподіваюся, що невдовзі вже почну бігати і приєднаюся до загальної групи». 

«Взагалі, матч проти «Металурга» був дуже цікавим. Особливо у плані обраної на поєдинок тактики. Ми грали без яскраво-вираженого форварда, як на мене, то це дуже правильний хід. Перший тайм у нашому виконанні був просто супер, у нас все виходило, особливо гра в пас. А от що трапилося наприкінці другого тайму мені сказати важко...» – підсумував Артур Карноза. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: