Артур Новотрясов: "І я, і молодь отримали корисний досвід"

17 травня 09:22
Переглядів: 217
Новотрясов

На «Славутич-Арені» Артур Новотрясов дебютував у Прем’єр-лізі кілька турів тому, в матчі проти запорізького «Металурга». У старті він вийшов і в поєдинку проти «Зорі», тоді як Андрій Гітченко розташувався в опорній зоні. 

«Дуже приємно грати на високому рівні. Я довго чекав на свій шанс, тренер мені його дав і намагаюся його не підвести і не розчарувати. Я трішки зачепився за основу, тепер хочу протриматися у ній якомога довше і доказувати, що я можу грати у Прем’єр-лізі».

«Матч проти «Зорі» став для мене першою грою проти насправді сильної команди. Було важко, але ми загалом впоралися із поставленим завданням, здобули позитивний результат. До того ж і я, і наші молоді гравці отримали дуже корисний досвід». 

«Пропущений гол? Любеновіч налетів на подачу з глибини. Ми тримали своїх гравців, він же забіг і забив. Але добре, що ми одразу ж зрівняли рахунок, після чого ситуація на полі була дуже напруженою. У кінці гри вони почали тиснути на наші ворота, але ми відбили їхні атаки, витримали пресинг і загалом залишилися собою задоволені».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: