Артур Новотрясов: "Ми з "Олімпіком" різні команди"

29 серпня 13:30
Переглядів: 142
Новотрясов

Артур Новотрясов: «Ми з «Олімпіком» різні команди»:

– Артуре, в якому настрої команда готується до наступного туру?
– Він у нас трохи зіпсований після поразки у Запоріжжі – чесно кажучи, розраховували звідти привезти очки. Зараз у нас є шанс на реабілітацію, і ми ним мусимо скористатись, для чого зосереджено працюємо. Будемо битися, як і раніше, але прагнемо забезпечити собі кращий настрій на наступний тиждень.

– Ігри з лідерами вже відбулись. Хто з них найбільше вразив?
– Мабуть, що «Шахтар». Хоча ми і виграли першу половину зустрічі, однак проти донецьких бразильців грати дуже важко. Принаймні, для мене саме це був найскладніший поєдинок. Ну і динамівці. Вони довели свій клас і статус чемпіона.

– Чи звертаєте увагу, що у вас негативна кількість очок у таблиці?
– Звичайно, хотілося б, аби нам їх повернули. Але цей факт ніяк не має впливати на підготовку, на самі матчі. Навпаки, потрібно з подвійною енергією наздоганяти інші команди, доводити свою силу.

– Що можеш сказати про вимоги Сергія Зайцева? Які з них нові для вашої команди?
– Його головні побажання – гра у комбінаційний футбол, багато використовувати пас, при цьому діяти маємо агресивно. Не маємо права поступатись у боротьбі.

– Як наставник реагує на поразки?
– Мабуть, як всі тренери, він також не любить програвати. Тому розповідає одразу, що було не так, а потім більш деталізує та аналізує все, що відбулось, на теоретичних заняттях. Все це плавно переходить у підготовку до наступного туру. Кожного дня цьому приділяємо по 20 хвилин. І власним іграм, і наступним суперникам, і поєдинкам таких клубів як «Барселона», «Аякс» та інших.

– Що знаєте про «Олімпік», з яким зустрічаєтесь у неділю?
– Що ця команда дуже швидко за допомогою пасу вміє переходити від оборони до атаки. Суперник більш досвідчений за нас, а отже, як завжди, знадобиться максимум, щоб здобути бажану перемогу.

– За 5 турів ви однаково із донеччанами набрали очок. Це означає, що зіграють рівні команди?
– Сьогодні турнірне становище одне, завтра інше, неправильно відштовхуватись від поточного становища. Вважаю, що ми з «Олімпіком» зовсім різні команди.

– Зараз ти граєш без замін, чого про минулі сезони сказати не можна...
– Поки мені довіряють, а я прагну виконувати усі тренерські настанови. Підтримують мене і партнери по команді. У нас злагоджений колектив, і разом ми досягнемо поставлених цілей.

– Після 5-и турів у тебе вже 3 жовті картки. Вважаєш себе грубим гравцем? І чи впливатиме на підсвідомості той факт, що 4-й «гірчичник» отримувати небажано?
– Дуже уважно за кількістю карток не слідкую. Отримаю – так отримаю. У нас буде ким мене замінити – на мою позицію прийде інший. Щодо порушень, мабуть, так. Стелюся у підкатах, але це обов'язок будь-якого захисника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: