Артур Новотрясов: "Уся команда зіграла дуже добре"

24 серпня 12:13
Переглядів: 101
новотрясов

Кубкова гра проти «Чайки» стала для центрального захисника «Карпат» Артура Новотрясова першою у складі головної команди клубу. Щойно пролунав фінальний свисток, зафіксувавши перемогу львів’ян з рахунком 4:0, Артур, який десять днів тому став батьком, відповів на питання Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Які перші враження, коли ти вийшов зі старту у складі?

– Звісно ж трохи був присутній мандраж. Це мені ж вперше довірили вийти у головній команді в офіційному матчі. Я довго налаштовувався на цю гру, чекав свого шансу і в підсумку можу сказати, що зіграла вся команда дуже добре. Адже вдалося перемогти. Далі ми лише додаватимемо.

– 4:0 – це ще не межа, могло бути й більше?

– Можна було забивати і більше, але після четвертого м’яча ми вже заспокоїлися, трохи відійшли назад, почали більше контролювати м’яч та гру. Хоча могли дійсно більше забити. Але вистачить і чотирьох.

– Кілька моментів, особливо у другому таймі, створила і «Чайка». Ти, як захисник, чим це можеш пояснити?

– Думаю, ми трохи втратили концентрацію і розслабилися. Після рахунку 4:0 ми відійшли назад і, напевне, десь підсвідомо вже грали від оборони.

– Ось ти нарешті вийшов за «Карпати» з перших хвилин.. То, можливо, Грегору Балажіцу пора вже на пенсію?

– (Сміється) Та ні. Звісно хочеться грати, але для цього мені необхідно ще доводити на кожному тренуванні, що я гідний грати в основному складі і я чекатиму на свій наступний шанс.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: