Артур Новотрясов: "Зроблю все, щоб не підвести тренера"

01 квітня 08:37
Переглядів: 100
новотрясов

Центральний захисник «Карпат» Артур Новотрясов, швидше за все, замінить Ігоря Пластуна у Запоріжжі, в матчі проти тамтешнього «Металурга». Саме тому, потенційному дебютанту, карпатівські тренери довірили провести на полі повні матчі проти винниківського «Руху» та вільнюського «Жальгіріса». 

– Артуре, які враження залишив суперник?
– «Жальгіріс» йде на першому місці в чемпіонаті Литви і це дуже хороша команда. А ще вона досвідчена. В її складі виступають гравці, які вже багато чого побачили у своїй кар’єрі. Вони не б’ють м’яча куди-небудь, всі дії лише за рахунок пасу.

– Через дискваліфікацію Ігоря Пластуна є висока ймовірність того, що на поле у Запоріжжі вийдеш саме ти. Сьогодні була для тебе репетиція майбутнього матчу?
– І не лише сьогодні. На кожному тренуванні у мене виходить своєрідна репетиція. А за рахунок двох товариських матчів проти «Руха» та «Жальгіріса», я отримав ігрову практику та гарний досвід.

– Як вважаєш – ти вже готовий до дебюту в Прем’єр-лізі?
– Думаю, що готовий, схоже, настав час для цього. Я в команді вже понад рік, тому думаю, настала пора. Я хочу вийти на поле і довести тренерові, що можу грати в Прем’єр-Лізі і зроблю все для того, щоб його не підвести.

– У матчі проти «Жальігіріса» ти спробував себе в парі одразу з двома центральними захисниками «Карпат». З ким тобі зручніше: з Гітченком чи Пластуном?
– Кожен з них однаково хороший захисник, дуже високого рівня. Як з Гітченком, так і з Пластуном дуже приємно грати. В них є чималий досвід і вони мені багато підказують у грі.

– Чогось навчився від них?
– Так, звісно – і Гітченко, і Пластун постійно мені щось радять: як себе повести в тому чи іншому епізоді, що не так зробив, підказують. За їхній рахунок я і набираюся досвіду.

– А від кого з них більше дістається?
– Такого немає, щоб хтось «піхав». Трапляється, в запалі боротьби, Гітченко може насварити. Пластун же більше підказує мені. Зрештою, обидва методи дієві. Тим паче, що Гітченко носить капітанську пов’язку, тому навіть має «піхати» на полі. Ще й вік у нього відповідний – він в команді найстарший, найавторитетніший.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: