Легка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Ірина Васьків: «Я – фанат своєї справи»

Переглядів: 450
У середині серпня у Вінниці відбулися змагання Кубка України з легкої атлетики – фінал (дорослі) та Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики.

Збірна України виграла "бронзу" в естафеті 4х100 на чемпіонаті світу (Відео)

На чемпіонаті світу з легой атлетики, що проходить в Тегу (Південна Корея), жіноча збірна України завоювала бронзові медалі в естафеті 4х100

Ірина ВАСЬКІВ. Прогулянка Львовом (Фоторепортаж)

Переглядів: 900
Триразова чемпіонка України серед молоді, переможниця Кубка України, майстер спорту з бігу на 100 і 200 метрів, випускниця львівського державного університету фізичної

Дмитро ДЕМ'ЯНЮК - у фіналі чемпіонаті світу в стрибках у висоту

Переглядів: 250
Студент львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем`янюк вийшов до фіналу у стрибках у висоту на чемпіонаті світу, що проходить

Три медалі з Китаю

У китайському місті Шенжень завершилася масштабна Всесвітня студентська універсіада. Дві прикар­патські спортсменки вибороли три медалі цих змагань.

Сьогодні в Івано-Франківську стартує надмарафонський пробіг довжиною понад 500 км (+Фото)

19 серпня в івано-франківську розпочнеться надмарафонський пробіг усією областю. Подія присвячена 20-й річниці Незалежності України. Шість

Тернопіль прийматиме надмарафонський пробіг «Схід-Захід»

тернопільщина 21 серпня очікує учасників легкоатлетичного надмарафонського пробігу «Схід-Захід», що стартував у Донецьку і присвячений 20-ій річниці

Нова сенсація від легкоатлетів Львівщини

Переглядів: 345
Збірна львівської області з легкої атлетики вдало продовжує літній сезон. На Кубку України у Вінниці львівські легкоатлети здобули п’ять нагород! Зокрема, сенсаційно виступила

Не стало Романа Степановича Козія…

Переглядів: 473
Спортивна громадськість львівщини висловлює сердечні співчуття рідним та близьким з приводу смерті Заслуженого тренера України, тренера Школи вищої спортивної майстерності, доцента

Бронзовий політ Дмитра Дем’янюка

Переглядів: 374
Студент львівського державного університету фізичної культури, стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк виборов бронзову медаль на Всесвітніх іграх військовослужбовців, які проходять в