«Авантаж-Політехнік» - «Тернопіль-ТНЕУ». Прев’ю

13 жовтня 09:18
Переглядів: 163
бк тернопіль

13 жовтня стартує ХХІІ чемпіонат України серед чоловічих команд Вищої ліги. Бронзовий призер минулого сезону харківський «Авантаж-Політехнік» приймає дев’яту команду попередньої першості «тернопіль-ТНЕУ». 13 жовтня початок матчу о 18:00, 14 жовтня – о 14:00.

Головний тренер «Авантаж-Політехнік» Валентин Кулібаба: «Можна сказати, що ми готувалися до чемпіонату протягом усього літа – грали в стрітбол, Тимур Арабаджи став бронзовим призером чемпіонату світу, наша команда брала участь у міжнародному кубку зі стрітболу, стали також чемпіонами Всеукраїнської студентської баскетбольної асоціації, перемогли на турнірі «Кубок Ректора» в Харкові. Змін у складі нашої команди порівняно з минулим сезоном немає, всі наші гравці залишилися в клубі. Важко робити прогнози на перший тур чемпіонату, адже оновлені команди можуть зовсім інакше грати. Вже коли побачимо матчі чемпіонату, тоді стане зрозуміло, в якому стані нині перебуває та чи інша команда, чого від неї можна очікувати. Як і в попередньому чемпіонаті, наш клуб намагатиметься боротися за медалі».

Головний тренер «Тернопіль-ТНЕУ» Ігор Білоус: «Ми провели мінімальні збори напередодні сезону за допомоги нашого університету. Цих зборів безумовно недостатньо. Раніше ми мали змогу виїжджати на збори до Затоки, до Ворохти. Коли мали спонсора готувалися більш повноцінно, нині ж працюємо на ентузіазмі. Ми не провели жодної передсезонної гри. Наскільки мені відомо, наш перший суперник «Авантаж-Політехнік» наразі на ходу, вони грали протягом літа: і стрітбол, і студентська ліга, і провели в Харкові турнір. Тим не менше в жодному разі ми не їдемо до Харкова відбути номер, програвати, ми налаштовані боротися і давати бій наскільки це можливо».

Нагадаємо, ще чотири поєдинки першого туру відбудуться 20-21 жовтня: «Харцизьк» - «Коксохім-Сталь» (Алчевськ) «Торнадо» (Одеса) – «Кіровоград» «Університет-Волиньбаскет» (Луцьк) – «Кремінь» (Кременчук) «Муссон» (Севастополь) – БК-93 «ОШВСМ-Пульсар» (Рівне)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: