Автанділ Мдінарадзе: "Чимало речей у цьому скандалі схожі на змову"

22 січня 11:45
Переглядів: 162
Мдінарадзе

Президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе висловив свої думки стосовно начебто договірного матчу між "жовто-зеленими" і "Тернополем".

- Усі ці «підозри» наразі висловлюються на рівні балачок у пресі й коментарів на сайтах, - запевняє президент «Ниви». – Жодна структура на нас не виходила і претензій не висловлювала. Листа від УЄФА, у якому нам начебто пред’являють підозру, ми не бачили.

- Президент ПФЛ повідомив нашому виданню, що обидва клуби надали пояснення…

- Пояснення ми давали інспекторові матчу. Розслідування чи чогось на це схожого ніхто не проводив. По-друге, варто проаналізувати ситуацію в цілому навколо того матчу. За день до гри ми ще не знали, чи поєдинок відбудеться. Комунальне підприємство, яке знаходиться на балансі в міської ради і якому підпорядковується стадіон, можливості грати нам не давало. Якби не активність наших фанатів, котрі пообіцяли в разі відміни поєдинку організувати акцію протесту, матчу не було б.

Та й візьміть перипетії подій на полі – то було справжнє дербі. Наш оборонець Яневич зламав руку, а футболіст суперників Гаврилюк був госпіталізований з переломом носа. Два переломи і вилучення – хіба так грають договірні матчі? Крім того, скажіть мені: якщо ми домовилися наперед, то навіщо було зволікати з встановленням «потрібного» результату до 87-ї хвилини? Загальноприйнятий сюжет таких поєдинків набагато простіший. Результат забезпечується ще в першому таймі, а довшу частину команди катають м’яч поперек поля. Кожна людина, котра розбирається в футболі бодай трохи, назвати те дербі «договірняком» не наважилася б.

У футболі я вже давно. За весь цей час ми не провели жодної договірної гри. Навіть у 90-х роках, коли таких зустрічей в Україні було чимало. Як людина амбітна не допускаю навіть думки про те, щоб з кимось домовитися про результат. Та й давайте керуватися здоровим ґлуздом: дві нічиїх не влаштовували ні нас, ні «Тернопіль». За логікою, ділити треба по максимуму. Думки ж про те, що футболісти домовилися між собою самі, теж не допускаю. Це дуже складна процедура.

Я мав розмову з гравцями, які мають в нашій команді авторитет. З їхньої поведінки і висловлювань зрозумів, що люди шоковані через сам факт таких звинувачень. Тому мене вся ця історія не бентежить. Вона відверто роздута. Не виключаю, що хтось букмекерську контору переграв. Але де ця контора, хто в ній грав – не відомо. Чимало речей у цьому скандалі схожі на змову.

- Думаєте, хтось зацікавлений у дискредитації тернопільських клубів?

- У теорії змов не вірив і вірити не хочу. Про щось схоже можна було б говорити, якби наші команди вирішували серйозні завдання. Думаю, ситуація банальна: букмекери відслідковують, коли у них хтось виграє багато грошей і намагаються зрозуміти, як це відбулося. Через це вони й звернулися в УЄФА. Гадаю, таких випадків буває немало. Інша річ, що у нас ця історія отримала чималий розголос. Зокрема й тому, що група вболівальників не любить «Ниву», а їхні опоненти не можуть терпіти ФК «Тернопіль».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: