Автофани ФК "Карпати" провели футбольний турнір "Пам’яті побратимів"

27 вересня 19:07
Переглядів: 61
Автофани

Автофани – особлива каста уболівальників «Карпат». На своїх автівках вони ведуть клубний автобус з бази на стадіон під звуки сирен та вогні фаєрів. Однак, не лише радісні дні трапляються на шляху цих хлопців. На цьому тижні відбувся кубок «Пам’яті Побратимів», який автофани ФК «Карпати» провели для вшанування своїх друзів, які, на жаль, завчасно покинули це світ.

Усі присутні гості і учасники турніру згадали Олега, Віктора, Костянтина, Мар’яна та Ростика і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Після цього почалися футбольні змагання, про які Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів організатор турніру Андрій Булавка.

«У групі «А» команда телеканалу ZIK поступилась спочатку «Автофанам», а потім і LCF, тому доля першого місця вирішувалась в останньому матчі групи. Відкривши рахунок LCF відійшов у захист і вдало руйнував всі спроби Автофанів зрівняти рахунок. Врешті, за кілька секунд до фінального свистка, контратака LCF привела до другого голу у ворота Автофанів. Таким чином ZIK покинув турнір, Автофани відправились у втішний фінал, а LCF – у головний.

Також до останнього матчу зберігалась інтрига у групі «В». У першому матчі минулорічні переможці турніру «Бандерштадт» впевнено перемогли команду «Алкостайл», яка була сформована в останній момент і вийшла на поле дещо «не зіграною», але у наступному матчі з «Реанімацією» впевнено повела в рахунку 2:0. Однак свою перевагу не втримала і матч закінчився внічию 2:2. В останньому матчі групи гра йшла на три результати, адже перемога «Реанімації» виводила їх у фінал, нічия або поразка з різницею до 3 голів – у матч за 3-4 місце, а поразка з великим рахунком залишала поза турніром. «Бандерштадт» захопив ініціативу і впевнено повів у рахунку 3:0. У хлопців з «Алкостайл» з’явилась надія, яку «поховав» автогол гравця з «Бандерштадту», що не завадило їм стати переможцем групи. «Реанімація» стала другою, «Алкостайл» – третьою. Після короткої перерви у матчі за 3-4 місце зустрілись Автофани і «Реанімація», які не забивши голів перевели з’ясування стосунків у серію пенальті, з якою краще впоралась «Реанімація». Таким чином, Автофани завоювали «дерев’яні» медалі. До останньої хвилини тримав у напрузі і фінал турніру, де дебютанти LCF перемогли минулорічних тріумфаторів «Бандерштадт» з перевагою лише в один м’яч. Після цього було проведено нагородження учасників турніру, символічне файєр-шоу та фотосесія. Колектив Автофанів висловлює щиру подяку усім, хто допоміг у проведенні цього турніру: родичам, меценатам та ФК «Карпати» – підсумував Андрій Булавка.