Автофестиваль Leopolis Grang Prix у Львові цього року не відбудеться

24 червня 18:22
Переглядів: 344
Леополіс Гран-Прі – 2013

Частина коштів, яку мали витратити на підготовку до фестивалю «Леополіс Гран Прі» у Львові, піде на купівлю обмундирування для українських військових, що їдуть воювати на Схід.

Про це заявили організатори дійства, інформує прес-служба Львівсьокої ОДА.

«Змушені повідомити вам, що тривожні події на Сході України спонукали нас прийняти непросте, та важливе в сучасних обставинах рішення – оргкомітет фестивалю Leopolis Grang Prix вирішив цього року відмовитися від проведення фестивалю.

У свою чергу частину коштів, які повинні бути витрачені на проведення фестивалю, підуть на купівлю обмундирування для українських військових, що їдуть воювати на Схід. Окрім того, у суботу, 27 червня, на площі Ринок впродовж дня буде виставлена експозиція ретро автомобілів, а біля них стоятимуть скриньки – таким чином кожен бажаючий зможе додатково долучитися до допомоги нашим військовим.

Ситуація, що склалася, дещо нагадує історію фестивалю у 30-х роках ХХ століття, коли Леополіс Гран Прі був відмінений в силу соціально-економічних проблем, і його не вдалося відновити в жоден з наступних років. Саме через це організатори до останнього хотіли провести фестиваль, щоб не повторити історію», – мовиться у заяві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: