Автограф-сесія Перейри і Ткачука

22 липня 18:49
Переглядів: 225
карпати
Першими, хто відкрив дебютний вечір відкритого спілкування з футболістами стали Юрій Ткачук та Федеріко Перейра. Обидва новобранці «зелено-білих» перетнули поріг магазину «Фанат» з широкою усмішкою на обличчі. Ця автограф-сесія обіцяла запам’ятатись вболівальникам...
 
Інтуїція не підвела: Юрко та Федеріко вмить захопили аудиторією своєю щирістю та відкритістю. Цікаво, що аргентинець прийшов без супроводу перекладача, а коли питання від фанів були не зовсім зрозумілими, то йому допомагав партнер по маркеру. До слова, Ткачук за кілька років в Іспанії майже ідеально оволодів їхньою мовою та не має жодних проблем у спілкуванні з легіонерами «Карпат».
 
Питання від вболівальників не вщухали. Гостей автограф-сесії цікавило абсолютно все: від банальних питань про клуб у якому найкраще гралось до цікавих роздумів про речі, котрі взяли би футболісти на безлюдний острів. Відповіді карпатівців задовольняли й водночас смішили публіку. 

До прикладу, Федеріко довго не задумуючись сказав, що найкращий клуб – львівські «Карпати», за що отримав добру порцію оплесків. Першим, що візьме аргентинець на безлюдний острів став Юрій Ткачук, пояснюючи це тим, що друзі для нього найголовніше.
 
Вже скоро на вболівальників чекали цікаві та веселі конкурси. Як виявилось, головним призом п’ятничного вечору став не новенький рюкзак від «Карпат», а ексклюзивна новинка від водного спонсора «зелено-білих» TM «Шаянська Вишково». Смачні та корисні соки хотіли спробувати всі, а його володарями стали найменші фани «левів»; задоволеними лишились навіть їхні матусі. До слова, автограф-сесія «Карпат» стала першим місцем куди потрапила смачна новинка від vivi.
 


Закінчення вже стало традиційним, а популярну кричалку львівських фанатів «Хто ми? Леви!» тепер вивчив і Федеріко Перейра. Пізніше, Юрій Ткачук зізнався, що для нього вперше побувати на подібному заході та роздати стільки автографів. Обоє карпатівців залишились напрочуд задоволеними автограф-сесією та сказали, що з радістю прийняли б повторне запрошення.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: