"Азовмаш" обіграв "Галичину"

27 березня 22:44
Переглядів: 57
політехніка миколаїв дайкс

Не зазнавши особливих труднощів у черговому матчі регулярного Чемпіонату України «Суперліга», маріупольський «Азовмаш» обіграв львівську «Політехніку-Галичину» з рахунком 87-74.

Гравець матчу

Центровий «Азовмашу» Кирило Натяжко, отримавши підтримку ще одного «бігмена» маріупольців Ігоря Зайцева, досить комфортно почувався проти ослабленої передньої лінії «Галичини», записавши в підсумку на свій рахунок 18 очок, 6 підбирань і 22 бали РЕ.

Хід гри

«Галичина» більш вдало розпочала поєдинок, захопивши ініціативу в перші хвилини гри. Проте спурт «Азовмашу» 18-8 дозволив господарям піти на першу перерву в якості лідерів. Здобувши локальні перемоги у другій та третій десятихвилинках, маріупольці довели свою перевагу до 17 очок, перетворивши останню чверть у формальність.

Статистика

Форвард «Азовмашу» Максим Пустозвонов здобув у підсумку 16 очок. Його партнери Максим Луценко й Ігор Зайцев додали по 14. На рахунку Дениса Лукашова 13 очок.

У складі «Галичини» 19 очками відзначився Олександр Кольченко. 15 очок і 6 передач в активі Ярослава Лемика. Ще 13 очок здобув Сергій Алфьоров.