"Багато гравців просяться до нас у команду", - Василь Івегеш

20 лютого 20:45
Переглядів: 173
івегеш

15 лютого завершив другий навчально-тренувальний збір, а 18 лютого розпочав третій ФК «Тернопіль». Як проходить підготовка муніципального клубу до весняної частини футбольного сезону-2012/13, «Номер один» розповів його головний тренер Василь Івегеш.

– Другий тренувальний збір тривав з 4 по 15 лютого. У цей час основна увага приділялася швидкісно-силовій витривалості. Запропонували гравцям перемінні біги, роботу на швидкість, включали роботу на силу та так звані станції.

– Вдалося за цей період провести внутрікомандний турнір…

– За участю чотирьох команд, які входять у структуру ФК «Тернопіль», провели традиційний зимовий «Кубок ректора» (основна команда, дві студентські і одна ліцейна). Кубок у запеклій боротьбі здобула головна команда ФК «Тернопіль», вигравши у вирішальному поєдинку в першої студентської команди – 3:2. Також наш найближчий резерв – дві команди, складені з футболістів 1996-97 р. н., у ці дні бере участь у зимовому турнірі за участю двох команд тернопільської ДЮСШ та колективів зі Збаража та Козової.

– Чи всі гравці витримують запропоновані Вами фізичні навантаження?

– Так. До жодного футболіста – як досвідченого, так і молодого, претензій немає. Також немає у команді травмованих. Тішить те, що сьогодні наші підопічні випереджають на 2-3 секунди ту роботу, яку вони виконували в цю ж пору минулоріч.

– Чи має команда кадрові втрати, крім тих, які вже були озвучені?

– До Богданова і Трофимчука додався ще наш воротар Данкович, котрий, очевидно, виступатиме за стрийську «Скалу».

– А хто може зайняти їхні місця?

– Нині ми у пошуках нового кіпера. Зокрема, ведуться перемовини з досвідченим Миколою Вірковським, котрий свого часу виступав за нашу команду. Останній рік Микола грав у чемпіонаті Хмельниччини за волочиський «Збруч», а нині підтримує форму в аматорському футзальному чемпіонаті, захищаючи кольори «Креаторбуду».

Щодо польових гравців, то вибулих повинні замінити молоді: Тарабалка, Бойчук, Соколовськи. Чи так воно буде, покаже час. Разом з тим, тренуються з основною групою кілька перспективних місцевих вихованців, а саме: нападники – Тарас Кривий та Олександр Гнида, півзахисники – Ігор Гриник, Юрій Заставецький і Святослав Стародубцев, захисник – Ігор Козовик. Це ті футболісти, які з кращого боку себе зарекомендували на «Кубку ректора», і тренери бачать у них потенціал. Багато гравців з інших областей просяться до нас у команду, але почесний президент ФК «Тернопіль» Сергій Надал дотримується принципу, що ставку маємо робити виключно на місцевих вихованців, відповідно, дотримуючись цього, нікого більше на збір не викликали.

– Якими є найближчі плани ФК «Тернопіль»?

– 18 лютого почали наступний етап підготовки, який триватиме до 1 березня. У середу, 20 лютого, зіграємо двосторонку, а в неділю, 24 лютого, заплановано спаринг на стадіоні “Україна» з основним складом львівських «Карпат». Також у планах зіграти ще один матч 27 лютого. Хто буде суперником, поки не відомо. Найімовірніше, це буде одна з аматорських команд Львівщини.

– Чи вже щось відомо про озвучений Вами збір у Заліщицькому районі?

– Щоб відшліфовувати техніку, нам обов’язково на 10-12 днів потрібно попрацювати на полі без снігу. Перемовини ведемо, і якщо навіть щодо коштів будуть певні проблеми, то розглядаємо можливість проживання в Заліщиках, а тренування – в Синькові на полі зі штучним покриттям. Разом з тим, можу сказати, що на березень вже є домовленість зіграти два спаринги зі «Скалою». Також у цей період маємо намір провести ще два матчі з майстрівськими командами («Буковина» Чернівці, Динамо» Хмельницький тощо) та кілька – з любительськими.

– Один з ключових футболістів ФК “Тернопіль» Василь Чорний минулої суботи одружився. Як команда привітала Василя?

– Було прийнято спільне рішення не йти на весілля, адже нині проходить інтенсивна підготовка до футбольного сезону і не хотілося б змарнувати пророблену роботу. Натомість команда і її керівний склад привітали Василя Чорного опісля весілля, подарувавши йому плазмовий телевізор. Також  хочу зазначити, що Чорний, як справжній професіонал, уже в понеділок, 18 лютого, був на тренуванні…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: