Баглаю Миколі – 38!

29 жовтня 10:21
Переглядів: 101
Баглай

Сьогодні, 29 жовтня, виповнилось 38 років з Дня народження одному з кращих футболістів в історії ФК «Львів» Миколі Баглаю!

Про таких людей, як Микола сміливо можна говорити, що свій талант не реалізував. З одного боку тренери не завжди були уважними до нього, а коли вже давали шанс, то Микола своєю майстерністю доводить, що він заслуговував кращого то у його спортивну долю втручались травми. Баглай володів хорошим бігом, добре поставленим ударом, постійною націленістю на ворота суперників та відзначався безкорисністю. Саме за ці риси став улюбленцем для тисяч галичан, які поважали, шанували цього футболіста. На таке визнання він заслужив багаторічною та відданою працею.

Варто згадати, що Микола виступав з такі клуби, як «Скала» (Стрий), «Карпати-2» (Львів), «Динамо» (Львів), ФК «Львів», «Газовик-Скала» (Стрий), «Енергетик» (Бурштин), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Сезон 2006/07 став останнім для гравця на професіональному рівні. Тоді він представляв «синьо-золотих левів».

Колектив «Галичини спортивної» має честь привітати Тебе зі святом. Живи так, щоб було що згадати, коли у щасті доживеш до ста літ. Твори і досягай нових висот. Ми знаємо, що твій досвід і виважений характер стануть у пригоді.

Бажаємо Тобі міцного здоров’я, щастя і сімейного затишку, а футбол нехай продовжує дарувати радість.

З повагою «Галичина спортивна»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: