"Барком-Кажани" обіграли "Вінницю"

24 листопада 17:45
Переглядів: 137
барком мельник

У Львові завершилися матчі другого етапу  четвертого  туру Чемпіонату України з волейболу  серед чоловічих команд Суперліги.  У рамках змагань, ВК «Барком-Кажани» провели два домашні матчі з ВК «Вінниця» .

Перший ігровий день завершився із рахунком 1:3  (25:21, 21:25, 17:25, 20:25) на користь «Вінниці». А от вже наступного дня «кажани» таки показали свою силу і з рахунком 3:2 (23:25, 25:20, 25:15, 17:25, 16:14) практично вирвали перемогу у супротивника.

В першому домашньому матчі сезону львів’яни, отримавши потужну підтримку своїх вболівальників, спробували  зробити все , аби перемогти  одного з лідерів чемпіонату – «Вінницю».  Перша партія – і перемога за «кажанами».  Господарі лідирують. Вінничани спохватилися лише при рахунку 18:24 та скоротили відставання до трьох очок. Але Володимир Пилипів зняв усі питання – 25:21.

В наступній партії команди йшли ніздря в ніздрю. При рахунку 13:14 лідер «кажанів» Володимир Тевкун спочатку двічі поспіль успішно атакував, після чого ефективно зіграв на блоці – 16:14. Далі 18:16.  Але підопічні Олександра Бондаренка зробили висновки. Вони зуміли вибити суперника з прийому та повести – 23:20. І свого вже не пустили. Переможний м’яч забив Володимир Сидоренко, який традиційно ніс основне навантаження в нападі – 25:21.

Далі – вінничани впевнено лідирують до кінця матчу.

Більш напруженим видався другий ігровий день. «Вінниця» завершує першу гру із рахунком 23:25. Але «кажани» - налаштовані перемоги. Тож здаватися львів’яни навіть не думали, чому сприяла активна підтримка вболівальників.  25:20  і «кажани» вирівнюють рахунок   -  1:1.

Вирішальний сет за характером відповідав характеру дуелі. Команди відповідали ударом на удар. Перемогу міг отримати лише той, в кого міцніші нерви.  І цією командою стали  - львівські «кажани».  Рахунок матчу – 3:2 на користь львів’ян.

«Гра видалася досить напруженою.  Але ми на це і розраховували, адже «Вінниця» - досить потужна команда. Це суперник для будь-якого клубу. За статистикою, першого дня «Вінниця» повністю обіграла нас в нападі. Але хлопці змогли вирівнятись.  І другого дня показали хорошу гру», - наголосив головний тренер  ВК «Барком-Кажани»  Владислав Лазарчук.