Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Валентин Берестнєв: "Технічний фол - це ж не тільки два штрафних, це мені штраф"

У другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф МБК «Миколаїв» зазнав другої поразки у івано-франківську від «Говерли»

Євген Мурзін: "До Миколаєва їдемо перемагати"

Головний тренер «Говерли» подякував команді за гарну самовіддачу і старанність у другому матчі проти Миколаєва. Олександр Шостуха, гравець "Говерли": "Ми почали

«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0

«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0, обігравши команду Валентина Берестнєва в другому матчі з рахунком 76-64

«Говерла» – «Миколаїв». Друга гра 1/4 фіналу. Прев'ю

Стартовий поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги між «Говерлою» та «Миколаєвом» підтвердив усі прогнози щодо того, що в цій

Деррік ЗІММЕРМАН: «Плей-оф – це момент істини»

Капітан баскетбольного клубу «Говерла», американський захисник Деррік Зіммерман у розмові з журналістом «ГК» поділився враженнями від виступу команди

Евгений Мурзин: "Нельзя так играть в плей-офф"

Наставник Говерлы остался недоволен игрой своей команды в первом четвертьфинальном матче серии с Николаевом. Анатолий Дубнюк, форвард Говерлы: "Хорошо

Як "Говерла" миколаївців перемогла. Звіт

«Говерла» перемогла «Миколаїв» лише в овертаймі першого чвертьфінального матчу з рахунком 82-79 (25-16, 16-12, 15-14, 16-30, ОТ 10-7).

"Говерла" перемагає МБК "Миколаїв" в овертаймі першого чвертьфінального матчу

«Говерла» перемогла «Миколаїв»  в овертаймі першого чвертьфінального матчу  82-79 (25-16, 16-12, 15-14,

«Говерла» – «Миколаїв». Прев'ю

Сьогодні, 21 квітня, в івано-франківську стартує одна з найбільш інтригуючих чвертьфінальних серії розіграшу плей-офф української Суперліги сезону 2010-2011, в якій четверта команда за

Євген Мурзін: "Чемпіонат був дуже важким"

Відбулася підсумкова прес-конференція баскетбольного клубу "Говерла" з приводу завершення регулярного чемпіонату Суперліги сезону 2010-2011...Євген Мурзін, головний тренер БК