Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Серія за 5-8 місця. Матч №4: "Говерла" - "Одеса" - 75:95

Другий домашній матч «Говерли» у Івано-Франківську в рамках серії за 5-8 місця загалом проходи за сценарієм першого, який відбувся двома днями раніше.

ONLINE відеотрансляція баскетбольного матчу "Говерла" - БК "Одеса". Поч. о 18.15

Сьогодні у нас на сайті буде проводилась відео онлайн трансляція баскетбольного матчу "Говерла" - БК "Одеса". Початок о 18:15

"Говерла" - "Одеса" - 83:96 (гра №3): післяматечеві коментарі

Тренери Євген Мурзін та Андрій Другачонок, а також капітан "Одеси" Олег Юшкін поділилися своїми враженнями після завершення третьої гри серії плей-офф за

"Говерла" програє "Одесі" вдома і повертає інтригу у серії

Івано-Франківська "Говерла" поступилася в домашньому матчі серії плей-офф за 5-8 місця української Суперліги проти "Одеси" з рахунком 83:96. Відтак підопічні

Серія за 5-8 місця. Матч №2. "Одеса" - "Говерла" - 70:72

У драматичному поєдинку серії за 5-8 місйя івано-франківська "Говерла" зуміла завдати другої виїзної поразки "Одесі" з рахунком 70:72, зробивши більш ніж вагомий

Серія за 5-8 місця. Матч №1. "Одеса" - "Говерла" - 90:100

В першому матчі серії за 5-8 місця "Одеса" вдома поступилася "Говерлі" з рахунком 90:100. Підопічні Євгена Мурзіна були попереду у рахунку впродовж практично

Євген МУРЗІН: "Ми увійдемо у наступну стадію плей-офф з оптимістичним настроєм"

Головний тренер "Говерли" Євген Мурзін підводить підсумки чвертьфінальної серії проти столичного "Будівельника" та розповідає про підготовку

"Говерла" зустрінеться з "Одесою" у серії за 5-8 місця

Баскетбольний клуб «Говерла» дізнався своїх суперників по розіграшу плей-офф Суперліги, які будуть змагатимуться за 5-8 місця. Як відомо івано-франківський

"Говерла" - "Будівельник": післяматчеві коментарі

Тренери Євген Мурзін та Андрій Подковиров, а також захисник Максим Балашов поділилися своїми враженнями після завершення третьої гри чвертьфінальної серії плей-офф між

Плей-офф. Матч №3. "Говерла" - "Будівельник" - 84:89

Обігравши у третій грі чвертьфінальної серії "Говерлу" з рахунком 89:84, "Будівельник" вийшов до півфіналу. Втім івано-франківці дали серйозний бій чемпіону регулярного