Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

БК "Франківськ" обігрує БК "Донбас" 85:79 і виходить на третє місце

Досить напруженим вийшов вчорашній поєдинок жіночої української баскетбольної ліги між місцевим БК «Франківськ» та БК «Донбас».

«Говерла» виходить до півфіналу

Обігравши у п’ятому чвертьфінальному матчі МБК «Миколаїв» із рахунком 72-50 (17-17, 23-10, 18-19, 14-4), івано-франківська «Говерла» вийшла до 1/2 фіналу,

«Говерла» – «Миколаїв»: доля серії буде вирішена в Івано-Франківську

В четвертому матчі 1/4 фіналу «Миколаїв» завдав «Говерлі» поразки – 89-73 (24-22, 23-15, 22-21, 20-15), зрівнявши рахунок

Вікторія Пазюк повертається до "Франківська"

Як стало відомо sport.if.ua склад баскетбольного клубу «Франківськ» днями поповниться ще однією відомою баскетболісткою. Мова йде про досвідчену нападницю Вікторію

«Миколаїв» – «Говерла»: четверта гра 1/4 фіналу. Прев'ю

Вчора МБК «Миколаїв» скоротив рахунок у чвертьфінальній серії з «Говерлою» – 1:2 (на одну перемогу більше в івано-франківського

Валентин Берестнев: "Ищем наилучшее сочетание в задней и передней линиях"

Комментарии игрока и главного тренера МБК "Николаев" после победы над "Говерлой". Джеймс Хьюз, центровой МБК "Николаев": "Играть на выезде

Евгений Мурзин: "Некоторые игроки не смогли сдержать эмоции"

Главный тренер "Говерлы" был эмоционален после поражения от Николаева. Виктор Герасимчук, форвард "Говерлы": "Мы настраивались только

«Миколаїв» скоротив розрив у серії з «Говерлою»

«Миколаїв» скоротив розрив у серії з «Говерлою» до 1-2, здобувши в третьому матчі перемогу з рахунком 79-71 (15-17, 15-15, 29-17, 20-22).

БК "Франківськ": поразка від "Дніпра", перемога – над "Пальмірою"

Свої чергові поєдинки у чемпіонаті Української професійної баскетбольної ліги провів БК «Франківськ». Після досить успішного старту в першості

«Миколаїв» – «Говерла»: третя гра 1/4 фіналу. Прев'ю

Чвертьфінальна серія з івано-франківська переїжджає в місто корабелів. Завтра, о 18:30, у спортшколі «Надія» «Миколаїв» приймає «Говерлу»,