Баскетбол новини спорту. Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

«Говерла» не потрапляє у Фінал чотирьох

«Донецьк», поступаючись «Говерлі» протягом більшої частини матчу-відповіді 1/4 фіналу Кубку Суперліги все ж таки зумів переломити хід поєдинку та здолав

Екс-гравець "Говерли" повертається в Україну

Один з екс-лідерів івано-франківської «Говерли» у двох попередніх сезонах – американський розігруючий Патрік Спаркс, знову виступатиме в Україні.

Кубок Суперліги: «Донецьк» - «Говерла» (Прев’ю)

У вівторок за підсумками чвертьфінального матчу «Донецьк» – «Говерла» визначиться останній учасник Фіналу Чотирьох Кубку Суперліги, –

"Говерла" - "Донецк - 67:74. Слова после матча

Дмитрий Глебов, игрок БК Донецк: - Мы серьезно настраивались на этот матч, зная, что соперник физически крепкий и очень быстро переходит от защиты к нападению.

Кубок Суперліги. Матч №1. "Говерла" - "Донецьк" - 67:74

В першому матчі 1/4 фіналу Кубку Суперліги "Говерла" поступилася "Донецьку" з рахунком 67:74... Обидві команди розпочали матч дуже нервово, – зауважує

Литовський форвард залишив БК "Говерла"

Як повідомило керівництво БК "Говерла", івано-франківський клуб припиняє контракт із 30-річним литовським форвардом Айварасом Кяушасом... Цього сезону Айварас Кяушас провів за

На перегляді в "Говерлі" перебуває Річард Джетер

баскетбольний клуб "Говерла" зацікавлений в послугах американського форварда Річарда Джетера. 31-річний виконавець зі зростом 198 см вже декілька днів перебуває у івано-франківську

"Політехніка-Галичина" зазнає 17 поразки у сезоні

На старті гри обидві команди не могли відкрити рахунок впродовж двох хвилин. Такий початок зумовив і подальший перебіг першої 10-хвилинки, яка проходила на середніх швидкостях.

"Говерла" - "Будівельник" - 79:77. Прикарпатці здолали лідера Суперліги!

Незважаючи на те, що першими рахунок у матчі відкрили гості, «Говерла» швидко довела іменитим гостям, хто в домі господар, –

"Говерла" - "Хімік" - 81:76. Звіт про матч

Матч активніше розпочали господарі. Результативна гра Павла Ульянка та Джереммі Шаппела дозволила «Говерлі» в середині стартового періоду вести в рахунку 11:4.