Баскетбол новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Скандальний матч «Політехніка-Галичина» – «ДніпроАзот» – 74:69. Як це було! (Фоторепортаж)

Переглядів: 3774

"Дніпро-Азот" опротестував результат матчу з "Галичиною"

Переглядів: 354
БК «ДніпроАзот» подав протест на результат матчу чемпіонату Суперліги з БК «Політехніка-Галичина», який відбувся сьогодні, 22 січня, у

Андрій Подковиров: "Наші баскетболісти чомусь боялися брати гру на себе"

Переглядів: 361
«Сьогодні із гри повністю випали такі гравці, як Ходов та Шелуха. Що сталося із командою у третій чверті – це для мене загадка. Гравці

"Політехніка-Галичина" у напруженому матчі здолала "ДніпроАзот"

Переглядів: 400
«Політехніка-Галичина» – «ДніпроАзот» – 74:69 (21:12; 21:15; 16:24; 16:18)«Політехніка-Галичина»: Вігінс

"Одеса" - "Політехніка-Галичина" - 76:69. Слова після матчу

Переглядів: 384
Післяматчева прес-конференція Олег Юшкін, головний тренер БК «ОДЕСА»: Перемога тішить подвійно, у нас з перших хвилин не пішла наша звична

«Одеса» вирвала перемогу над «Політехнікою-Галичиною» в останній чверті

Переглядів: 420
«Одеса» в напруженій боротьбі здобула перемогу над «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 76-69 (13-13, 23-22, 13-14, 27-20). «Одеса»:

«Одеса» – «Політехніка-Галичина». Прев'ю, відеотрансляція (початок 15 січня о 16.00)

Переглядів: 504
Після вдалої гри з командою із Маріуполя «акули» не відчували радості перемог, – зауважує прес-служба БК «ОДЕСА».

Нове обличчя "Політехніки-Галичини"

Переглядів: 393
львівська команда підписала польського форварда Марціна Сроку (20.03.1981, зріст – 200 см). Сезон 2010-2011 Марцін розпочав у польському АЗС «Кошалін», де у середньому

"Хімік" втретє перемагає "Політехніку-Галичину"

Переглядів: 357
«Хімік» - «Політехніка-Галичина»  92-79 (24-21, 20-19, 21-16, 27-23).  «Хімік»: Мілледж – 22 очка + 4 підбирання +

Прев’ю матчу «Хімік» - «Політехніка-Галичина»