Баскетболістки ЛДУФК завдали першої поразки діючому чемпіону Вищої ліги БК "Франківськ-ПНУ"

16 січня 17:45
Переглядів: 76
Франківськ

Студентки-баскетболістки Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Ірина Кленіна, тренер – Ігор Романчук) стали єдиними з-поміж команд Вищої ліги України, яким вдалося у поточному сезоні-17/18 перемогти діючого чемпіона БК «Франківськ-ПНУ» – 62:59.

У цій грі гравець команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» Вікторія Бабич із 13 очками стала найрезультативнішою з-поміж львів’янок, по 12 очок набрали Анжеліка Зволяк і Катерина Скакаліна, 11 – у активі Романни Петрик.

Кращою на підбираннях у львів’янок була Марія Ковтун (8 підбирань), а найбільше результативних передач (6) віддала досвідчена Марія Дубас. У гостей з Івано-Франківська, як завжди, феєрила на майданчику Кристина Філевич – 28 очок і 13 підбирань. 13 очок і 7 підбирань у активі Валентини Воронової.

Загалом перша чверть поєдинку пройшла у рівній боротьбі, що й засвідчив рахунок – 16:16. Друга чверть матчу, яку студентки зі Львова виграли 18:9, стала вирішальною. Цієї переваги підопічним Ірини Кленіної вистачило для загальної перемоги (62:59), навіть попри програну третю (14:15) і четверту (14:19) чверті матчу. Це був повторний поєдинок цих команд у залі Львівської ОДЮСШ, у якому першої поразки у поточному чемпіонаті зазнав БК «Франківськ-ПНУ».

У першій грі львівські студентки ЛДУФК (на фото) поступилися – 64:67. Знову ж таки визначальною стала друга чверть поєдинку, у якій гості з Івано-Франківська перемогли – 22:11. Третю чверть також виграли підопічні Юрія Процюка – 18:15. А перший і четвертий відрізки гри виграли господарки (19:17 і 19:10). Та цього баскетболісткам ЛДУФК не вистачило для загальної перемоги – 64:67. Анжеліка Зволяк набрала 15 очок і зробила 9 підбирань, Вікторія Бабич – 12+9 підбирань, Марія Ковтун – 10+8 підб. У переможців, як завжди, кращою була Кристина Філевич – 28 очок, 23 – набрала Мар’яна Комарняк, 10 – Валентина Воронова.

Додамо, що свої наступні матчі команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» проведе також вдома – 3 і 4 лютого проти «Вінницьких Блискавок-2».

За матеріалами: ldufk.edu.ua.