Баскетбольні вихідні з "Політехнікою". Анонс

25 жовтня 12:15
Переглядів: 94
Політехніка ферро альфоров

З хорошого: "Будівельник" вдома поступився "Хіміку" і тепер має дві поразки, а це більше, ніж у "Політехніки". З поганого: сьогодні до Львова в гості приїхало "Ферро-ЗНТУ", яке, боюсь, завдасть нашій команді оцієї другої поразки.

Так, запорізька команда, здавалось би, вже не така сильна і видовищна, як у минулі роки. Але й не забуваймо, який регрес трапився у нас під носом, тобто у "Політехніці". Перша гра сезону підтвердила, що доведеться молодій команді важко. А, повертаючись до "Ферро", скажу, що в цій колись дуже незручній для львів'ян команді, тепер є свої герої. Тому в цьогорічній Суперлізі підопічні Большакова знову можуть розраховувати на нагороди. Принаймні стартували вони впевнено: перемогли "Дніпро-Азот" 89:76 та згаданий вище "Будівельник" - 90:83.

Багато в сьогоднішній грі залежить від того, як піде гра у Макса Конате - лідера "Ферро". Він сьогодні є беззаперечним лідером цієї команди. В перших двох матчах він закинув 57 очок, зробив 32 підбирання, віддав 5 передач та мав просто неймовірні рейтинги ефективності: 34 та 32! Цей хлопчина з українським паспортом встиг достатньо пограти на найвищому рівні в Україні та Білорусі, а йому всього 23. Дуже цікаво, як гості діятимуть, якщо нашому захистові вийде нейтралізувати Конате.

Якщо проти "Ферро", гадаю, буде дуже важко, то кращий шанс на перемогу буде завтра. До Львова завітає МБК "Миколаїв", який сьогодні гратиме в Івано-Франківську і трохи втратить сил. Ця команда провела вже три гри, дві з яких програла ("Дніпру" - 68:94 та БК "Київ" 85:87) та одну виграла (у "Одеси" - 92:84). За результативністю кращим у "корабелів" є Дмитро Глєбов (в середньому 14 очок за гру). Найбільше підбирань зібрав Олександр Кушніров - 7. За передачами лідирує єдиний іноземець Девід Даунс - у нього їх 5. Миколаївці мають значно більший за "Політехніку" відсоток вдалих дальних кидків - 38,8% (проти 24% у нашої команди). Але то вже я трохи не те кажу... Врешті, у нашої команди ще нема трьох зіграних ігор. А за однією міряти силу хлопців якось навіть негарно. Будемо сподіватись, що дві гри цими вихідними статистику покращать.

Підсумовуючи: ліга справді досить рівна, як казав наш Микола Полюляк. Але та рівність не дуже стосується Львова. Як бачиться, в нас команда потенційно "зубаста", але не більше. І отримати дві гри проти досить непоганих (якщо не сказати більше) команд за два дні - річ не дуже бажана. Проте наразі всі критичні слова на адресу "політехів" забираю назад. А в неділю буде нагода поговорити вже з більшим знанням ситуації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: