"Баварія" та "Манчестер Юнайтед" виборювали першість у Бережанах

09 грудня 12:48
Переглядів: 179
гол

Протягом листопада-грудня місяців цього року Тернопільський обласний та Бережанський районний центри ФЗН "Спорт для всіх" провели ряд спортивних змагань в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів "Ти зможеш, якщо зміг я" серед дітей-вихованців Бережанської обласної комунальної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання.

Серед них:

— змагання з міні-футболу на майданчику з синтетичним покриттям Бережанського міського стадіону, де взяли участь 8 команд. За підсумками проведених матчів перше місце здобула команда БАВАРІЯ (капітан команди Руслан Гавдида), на другому місці  команда МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Василь Гавдида), на третьому — ШАХТАР (Василь Воротинцев).

— змагання з настільного тенісу серед юнаків (16 учасників), перемогу в яких здобув Андрій Пашковський, на другому місці — Василь Воротинцев, на третьому — Іван Вавриків.

— змагання з настільного тенісу серед дівчат (14 учасників), перше місце впевнено завоювала Зоряна Похила, на другому місці – Ольга Ретровська, на третьому — Зоряна Ретровська.

—  змагання з шашок серед юнаків (20 учасників), в яких переможцем став Руслан Гавдида, друге місце посів Володимир Демчишин, третє — Василь Гавдида.

—  змагання з шашок серед дівчат (15 учасників), де перше місце здобула Марія Левицька, друге місце за Ганною Паньків, третє — за Зоряною Ретровською.

17 грудня в актовому залі Бережанської школи-інтернату представниками Тернопільського обласного і Бережанського районного центрів ФЗН "Спорт для всіх" буде проведено урочисте нагородження учасників всіх змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: