"Баварія" – "Вольфсбург" - 5:1 - відео голів. Левандовскі забив 5 голів за 9 хвилин

23 вересня 10:14
Переглядів: 1095
Левандовскі

Стаття розміщена в рамках блогу : Футбол - відео кращих голів та моментів у світі спорту

Голи: 0:1 - 26 Каліджурі, 1:1 - 51 Левандовскі, 2:1 - 52 Левандовскі, 3:1 - 55 Левандовскі, 4:1 - 57 Левандовскі, 5:1 - 60 Левандовскі.

Гості відмінно провели перший тайм, який завершився на їхню користь - 1:0. Гол забив Даніель Каліджурі. Однак у перерві у баварців на поле вийшов Роберт Левандовскі, настріляв з 51-ї по 60-у хвилину аж п'ять голів. Поляк перервав безпрограшну серію "вовків", які залишилися в таблиці третіми в семи очках від "Баварії".

«Баварія» - Нойер, Бернат (Мартінес, 46), Алаба, Боатенг, Лам, Відаль, Хабі Алонсо (Кіммі, 78), Дуглас Коста, Алькантара (Левандовскі, 46), Гетце, Мюллер.

«Вольфсбург» - Бенальо, Налдо, Родрігес, Треш, Данте, Каліджурі, Луїс Густаво (Арнольд, 59), Гілавогі, Дракслер, Крузе (Шюррле, 78), Дост (Бендтнер, 78).

Попередження: Каліджурі (42), Родрігес (74), Відаль (82)