Байдарочниця Тетяна Єднак та каноїст Ельнур Ахадов перемогли на Кубку України

23 квітня 14:24
Переглядів: 176
веслування

Понад 400 учасників зібрав 16-21 квітня у Дніпропетровську перший весняний старт за Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Ранні терміни проведення Кубку України зумовлені відбірковим характером змагань до збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи та І-х літніх Європейських Олімпійських іграх, які пройдуть з 1 до 3 травня в місті Рачиця (Чехія) та з 14 до 16 червня у столиці Азербайджану, місті Баку.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації делегував на змагання студентів Тернопільського Національного економічного університету та Тернопільського Національного педагогічного університету імені В. Гнатюка та спортсменів, які навчаються у Київському Національному університеті фізичного виховання та спорту України.

Студентка КНУФВіСУ Тетяна Єднак виборола золоту нагороду у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів. Тетяна ще не набула достатніх швидкісних якостей, тому на 500-метрівці у неї лише шостий результат.

Студент ТНЕУ Ельнур Ахадов у складі екіпажу каное-четвірки збірної команди України підтвердив свою майстерність, завоювавши «золото» на дистанції 1000 метрів. У каное-одиночці на цій же дистанції у Ельнура сьомий результат, на 200-метрівці – дев’ятий.

«Бронзу» здобули студенти ТНЕУ Андрій Монастирський та Сергій Кіндзерський у байдарці-двійці на 200-метровій дистанції.

Бронзова нагорода і у студентки КНУФВіСУ Анастасії Чернової у складі байдарки-четвірки на дистанції 500 метрів.

П’ятий результат у екіпажу чоловічої байдарки-четвірки в складі Андрія Монастирського, Сергія Кіндзерського, В’ячеслава Іванова та студента ТНПУ Олександра Беляєва на дистанції 1000 метрів. А на 500-метрівці в байдарці-одиночці у Олександра Беляєва шостий результат.

Наступним стартом Тернопільських веслувальників буде чемпіонат України серед вищих навчальних закладів, що запланований на травень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: