Бенфіка - Динамо. Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

01 листопада 15:30
Переглядів: 132
Сергій РЕБРОВ

Головний тренер "Динамо" Сергій Ребров прокоментував майбутній матч проти "Бенфіки" в рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

- Що, на ваш погляд, стане головною умовою перемоги в завтрашньому матчі?

- Хлопці в останніх іграх заслужили перемоги бажанням, яке вони проявили на полі. І для мене немає різниці, скільки років футболісту, і який у нього досвід. Якщо він віддається на полі і за всіма критеріями перевершує свого конкурента на позиції, він грає. Для молодих гравців з'явився реальний шанс, і вони ним скористалися, і сподіваюся, далі будуть продовжувати так само працювати. Своїм бажанням і завзяттям вони надихають всю команду.

Я бачу, що гравці старші заграли по-іншому, тому що молодь їх надихає на таку гру. Сподіваюся, завтра ми покажемо такий же футбол. Думаю, у хлопців додалося впевненості, і завтра вони зіграють так само.

- 5:2. 4:1. У нас хороші шанси на 3:0?

- Це зовсім інший турнір. Це не Кубок і не чемпіонат України. Тут зібрані кращі команди Європи, і важливо сконцентруватися на кожному моменті гри. І розуміти, проти кого ми граємо. Але і грати в футбол, а не оборонятися всю гру. Завтра про це поговоримо з хлопцями. Важливо, щоб вони не боялися грати в свою гру. А в тому, що вони вміють грати в футбол, я не сумніваюся. І в останніх матчах вони це довели. Не тільки забиваючи м'ячі, але і обороняючись всією командою. Що завтра буде не менш важливо.

- Чи зіграє завтра Оріховський?

- Ми ще не визначилися з основним складом на сто відсотків, у нас ще є час для цього. Ви бачили, що в останніх іграх склади були змішаними.

- Наскільки ви відчуваєте баланс в команді під час відсутності кількох лідерів?

- Хлопці отримали впевненість, і мені зараз важко сказати, хто у нас лідери в команді. Лідери, напевно, ті, хто доводять це своєю грою. Я впевнений, що Андрій Ярмоленко лідер команди, і нам його не вистачає. Але в «Динамо» завжди була достатня конкуренція на кожне місце. І молоді гравці це зараз підтверджують. Хто буде завтра - побачимо.

- Чи проаналізували ви помилки Антунеша в першому матчі?

- Завтра побачите. Але я ніколи не говорю про індивідуальні помилки. Як можна в другому голі звинувачувати Антунеша, якщо там півколманди програли свої позиції і просто дивилися, як гравці «Бенфіки» просуваються вперед. Не думаю, що в другому голі винен Антунеш, так само, як і в першому. Це були помилки групи гравців. Не можна звинувачувати одну людину. Так, був пенальті, але Антунеш сто відсотків не хотів там фолити. Так склалось. Програла вся команда, як і тренер. Сподіваюся, завтра ми вийдемо в зовсім іншому настрої.

- Наскільки важливий цей матч для «Динамо» з урахуванням позиції команди в таблиці?

- Кожній команді в Лізі чемпіонів, незалежно від позиції, треба грати в футбол. Ми граємо в Лізі чемпіонів, і у нас є шанс, яким ми постараємося скористатися. Налаштовуємо хлопців в кожному з трьох матчів грати на перемогу. Але потрібно враховувати, проти кого ми граємо, і вибудувати правильний план на гру.

- Наскільки для вас буде ударом невихід з групи?

- Ми ставимо за мету виходу з групи. І ми будемо боротися. Але потрібно показувати гру. Упевнений, якщо наші вболівальники побачать гру і бажання, та ще й перемогу, - вони будуть задоволені. Результат може бути будь-який, але важливо віддати всі сили, щоб всім не було в чому собі дорікнути.

Але ми звернули увагу хлопців, що в Києві, у нас вдома! - «Бенфіка» нас перебігала! Переграла в інтенсивності. Ось важливо, щоб завтра нас не переграли у бажанні. В останніх іграх я бачу, наскільки збільшилася інтенсивність гри. Напевно, це заслуга молодих футболістів.

- «Динамо» значно додало в швидкості в останніх іграх. Це результат функціональної роботи або психологічні моменти?

- Думаю, це в першу чергу питання психології. У деяких іграх ми пробігали 107 кілометрів, а з «Карпатами» пробігли 122 кілометри при дуже великої інтенсивності. Напевно дехто вважав, що такі команди можна обігравати на класі, не докладаючи максимум зусиль. Тепер зрозуміли, що так не пройде. Ми не можемо вигравати, просто стоячи і контролюючи м'яч. Треба грати активно і інтенсивно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: