"Безстрашні гвардійці" відвідають недільний матч "Карпат"

08 травня 22:37
Переглядів: 158
солдати

Близько трьохсот українських та американських військових, які зараз проходять навчання на Яворівському полігоні відвідають недільний поєдинок «зелено-білих» проти одеського «Чорноморця».

«На Яворівському полігоні зараз проходять спільні навчання «Fearless Guardian – 2015». Метою цих навчань є підготовка підрозділів Національної гвардії України до виконання службово-бойових завдання за зразком сил НАТО. У навчаннях залучені два підрозділи Національної гвардії України та повітряно-десантна бригада командування Сухопутних військ ЗС США в Європі».

«Спілкуючись з американцями, ми розповіли їм, що у Львові грає наша місцева команда, яка називається «Карпати». Якраз вийшло так, що «Карпати» свій матч проводять в неділю, а у нас буде можливість поїхати до Львова. І хоч американці більше шанують свої національні види спорту, вони все ж зацікавилися «Карпатами». Саме тому ми й почали організовувати цю поїздку» – розповів начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Національної гвардії України майор Олег Тіхов. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: