Безвиграшна серія "Скали" триває

18 жовтня 23:59
Переглядів: 91
ФК Скала Стрий

18 жовтня «Скала» провела черговий, другий поспіль виїзний поєдинок національної першості. У Кременчуці суперником «малиново-зелених» у матчі 13-го туру був «Кремінь».

«Кремінь» (Кременчук) – «Скала» (Стрий) – 3:1 (2:0)

18 жовтня 2014 р. 16 год. м. Кременчук. Стадіон «Кремінь». 5 градусів. 1000 глядачів. Арбітр – Денис Резников (Дніпропетровська обл.).Асистенти арбітра  А Петров (Кам`янець-Подільський) та Юрій Вашкевич (Чернігів). 4-й арбітр – А. Звягінцев (Кременчук). Делегат ФФУ: Олександр Кревський (Київська обл.).

«Скала»:  1. Денис Рильський, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 5. Тарас Максимович, 6. Роман Ботвинник, 23. Михайло Березовий (8. Станіслав Катана, 75), 10. Владислав Клименко (11. Ігор Балух, 70),  9. Віталій Лазаренко (19. Ігор Синишин, 56), 99. Володимир Пришнівський (Василь Берест, 85), 14. Василь Цюцюра, 49. Андрій Кохман (7. Дмитро Скакун, 31).

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Сергій Борзенко (3), Сергій Степанчук (14, 69) – Василь Цюцюра (62-пен.).

Попередження: Сергій Борзенко (45+2), Анатолій Тининик (58), Андрій Олійник (62), Сергій Стебловський (89) – Михайло Березовий (25), Віталій Лазаренко (39), Тарас Максимович (49).

Для команди з Полтавщини сезон розпочався з важкої втрати: передчасної смерті почесного президента клубу Олега Бабаєва, через що «Кремінь» навіть не зміг взяти участь у домашній грі першого туру проти київського «Оболонь-Бровар», і відбудеться ця відкладена гра вже після закінчення осінньої частини календаря змагань, а саме 15 листопада.

Схоже, ця втрата надовго вибила з колії одного з головних претендентів на підвищення у класі. Адже з тих пір «Кремінь» виступає дуже нестабільно, чергуючи вдалі матчі з відвертими провалами.

Перед грою у Кременчуці обидва суперники провели невдалу серію з чотирьох поєдинків. Проте на відміну від «Скали», яка усі ці чотири матчі програла із загальним рахунком – 2:9, підопічні Сергія Свистуна зуміли здобути два очки, зігравши двічі на виїзді внічию з однаковим рахунком – 2:2 проти «Шахтаря-3» та «Реал Фарми», програвши, натомість,  лідерам чемпіонату – «Оболоні-Бровар» (1:2) та «Черкаському Дніпру» (0:2).

Звітний матч був для обох команд четвертим у їхній спільній історії. Перший – відбувся у рамках 6-го туру сезону 2013/2014 років, 17 серпня у Кременчуку, і завершився перемогою господарів – 2:0. З таким самим рахунком закінчилася й гра другого кола, коли в рамках 25-го туру, 29 березня 2014 року, підопічні Сергія Свистуна були сильнішими й у Стрию. І що цікаво, в обидвох цих поєдинках «Скала» пропустила два м`ячі в другому таймі, а перший гол опинявся у сітці обов`язково на 55-й хвилині. Третє побачення команд, яке відбулося в рамках 4-го туру нинішнього чемпіонату 16 серпня у Стрию, принесло «малиново-зеленим» першу нічию і перші голи у ворота «Кременя» (Дмитро Скакун, 7 хв. та Василь Цюцюра, 39 хв.).

У звітному матчі господарі першими відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Після флангової подачі зі штрафного і боротьби Андрія Кохмана та Сергія Борзенка, смугастий опинився у воротах Дениса Рильського. Цікаво, що перед цим саме Андрій Кохман першим потурбував ворота господарів, проте шкіряний пролетів над поперечкою. Минуло трохи більше десяти хвилин, як «Кремінь» провів другий гол. Після вкидання з аута гравець кременчуцької команди обійшов Тараса Максимовича і виклав круглого під удар одному з найкращих бомбардирів ліги Сергію Степанчуку, який пробив на Рильським.

Після перерви, коли відбулися кілька замін, «Скала» додала у швидкості і оживила гру. І не випадково на 62-й хвилині гості заробили право на пробиття пенальті, яке було призначене за порушення Андрієм Олійником на Станіславі Катані, якому асистував Василь Цюцюра. Гравець «Кременя» при цьому отримав попередження. Футбольний вирок бездоганно виконав Василь Цюцюра.

Після цього команда Василя Малика мала два поспіль моменти, щоб не лише вирівняти рахунок, але й вийти вперед. Однак спочатку вихід віч-на-віч з воротарем не використав Ігор Синишин, а після удару Володі Пришнівського команду з Полтавщини врятував воротар.

Не забиваєш ти, забивають тобі. На 69-й хвилині після флангової подачі першим на підбиранні був Сергій Степанчук, який влучним ударом забив свій другий м`яч і сьомий у сезоні, встановивши, таким чином, остаточний рахунок зустрічі.

Відзначимо, що після травми знову з`явився на полі Дмитро Скакун, який навіть міг відзначитися після пробиття зі штрафного удару…

Наступний поєдинок національної першості стрияни проведуть вдома, 23 жовтня, проти «Арсенала-Київщини» з Білої Церкви.