Біатлоніст із Львівщини емоційно відреагував на виліт із заявки на естафету

20 січня 14:30
Переглядів: 120
Віталій Кільчицький

Український біатлоніст Віталій Кільчицький не потрапив у заявку збірної України на етап Кубку світу в італійському Антхольці. Замість цього спортсмена із Новояворівська відправили тренуватись в Карпати.

Про це Віталій Кільчицький розповів у коментарі програмі «Подробности».

«Я так і не зрозумів, чому мене відправили в Карпати. Хотів почути конкретну причину - грип, перелом, або ще щось, але мені ніхто нічого не пояснив. У відповідь почув, мовляв, тобі потрібно додому відпочити, ми тебе відвеземо. Я сказав, що вдома мене ніхто не чекає і попросив, щоб мені підшукали інший варіант для тренувань. Навіщо мене везли тисячу кілометрів на автобусі, можна було просто переселити в одномісний номер і дати відпочити. Мені сказали, що я збуджений. Але я завівся, коли дізнався, що мене не ставлять на естафету в Антхольці», - прокоментував біатлоніст.

Також Віталій Кільчицький написав гнівний допис у мережі «Вконтакте», який, щоправда, пізніше видалив.

1

У поточному сезоні 28-річний біатлоніст двічі виступав за збірну України в естафеті. Двічі збірна України посіла високе четверте місце, а в останній естафеті Віталій Кільчицький здивував шанувальників біатлону швидкою стрільбою, закривши усі мішені за 17 сек.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: