"Біатлоністам повернуть гроші, витрачені ними з власних кишень на тренування"

03 липня 23:52
Переглядів: 162
Меркушина

Заступник міністра молоді та спорту України Ніна Уманець заявила, що держава поверне біатлоністам кошти за проведення збору в Естонії, де спортсмени тренуються за власні гроші

"Коли саме повернемо ці гроші, залежатиме від фінансування. Адже всі прекрасно розуміють ситуацію, яка склалася нині в Україні. Не думаю, що ця заборгованість перенесеться на наступний рік. Я розумію їхню тривогу, але разом з тим, в міру надходження коштів, ми борги закриваємо", - каже Уманець.

Ця ситуація, коли спортсмени вкладають у підготовку власні кошти, для України не нова. Просто в минулі роки, як стверджує заступник міністра, гроші повертали швидше.

Уманець також додала, що зараз кожен вид спорту має прискіпливо підійти до календарного плану, максимально скоригувати їх.

Зазначимо, що президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак нещодавно заявив, що біатлоністи вирушили на черговий збір, в Отепяя (Естонія), не маючи державоного фінансування. За його словами, у федерації є невеликий грошовий запас, плюс контракт з відомим спортивним брендом. Але на переїзди, харчування та проживання біалоністи витрачають свої гроші і чекають, що їм ці витрати компенсують.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: