Біатлоністка Олена Підгрушна стала другою у мас-старті на традиційних передсезонних змаганнях у Шушені

14 листопада 12:00
Переглядів: 201
Олена Підгрушна

У норвезькому Шушені проходять традиційні передсезонні старти біатлоністів, які збирають солідне представництво учасників. Наразі вже відбулись масові старти. Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна у цій гонці фінішувала другою, а перше місце посіла її колега по команді Юлія Джима. Відтак, спортсменка прийшла до фінішу першою з результатом 39:50.7 і 18-секундною перевагою над Підгрушною, яка здобулм "срібло". Бронзову медаль завоювала француженка Жюстін Браза. До речі, ще одна тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина посіла у цій гонці сьоме місце. А раніше у спринті в Шушені Юлія Джима виборола бронзову нагороду, а Олена Підгрушна зайняла шосте місце.