Біатлоністи готуються до сезону на літньому чемпіонаті у Чернігові

14 вересня 13:32
Переглядів: 91
біатлон

Українські біатлоністи готуються до тривалого міжнародного сезону. Позаду вже кілька виснажливих тренувальних зборів. А нещодавно наша збірна тріумфувала на літньому чемпіонаті світу в Румунії.

Біатлон з рушницями, але без лиж, стає дедалі популярнішим і в Україні. Першість з літнього біатлону приймав Чернігів. Наші кореспонденти про останні новини з табору українських біатлоністів.

На вулиці холоднеча, дощ, а на лижній базі в Чернігові - горить асфальт. На трасі - всі найсильніші. Замість лиж - лижероллери. Чемпіонат стартує чоловічим спринтом. Гонку впевнено виграє Сергій Семенов.

"Працюємо на забій. Можливо, зараз форма далеко не найкраща, але з прицілом на зиму працюємо. Поки все добре - травм, хвороб немає. Тренуємося, виправляємо помилки", - говорить Сергій Семенов, призер етапів кубка світу з біатлону.

Валентина Семеренко ніяк не почне розминку. Фото з олімпійською чемпіонкою - найбажаніший трофей для вболівальника. На трасі нашій примі доведеться нелегко - прогнозують тренери. Адже Валя пропустила тренувальний збір. Семеренко стартує першою, без промахів проходить вогневі рубежі. Однак фінішує другою. Золото в Ірини Варвинець.

"Було дуже важко вийти на старт, бо знаєш, що тут багато вболівальників, які чекають від тебе результату. Потрібно було зібратися психологічно і морально. Будемо намагатися, щоб легше стало", - говорить Валентина Семеренко, олімпійська чемпіонка.

Екс-заступник міністра спорту Олена Підгрушна - знову на трасі. Їй також непросто. Спортсменка травмувалась на тренуванні, коли грала в хокей. Тренери кажуть - сезон для олімпійської чемпіонки буде складним. Адже рік не виступала. Хоча на літній трасі Олена творить дива. Навіть з двома промахами завойовує бронзу. Від Семеренко відстала на якихось чотири секунди.

"Звичайно, повертатися важко. Я знала, що так буде, відповідно налаштувалася з самого початку зі стрільбою, що той місяць, який я пропустила, він дається взнаки, але що до зими є час", - говорить Олена Підгрушна, олімпійська чемпіонка з біатлону.

Ні на трасі, ні на стадіоні - так і не з'явилась Віта Семеренко. Дворазова олімпійська чемпіонка цьогоріч майже не тренувалась. Тренери відмовчуються - кажуть, Віта має проблеми зі здоров'ям. І вона, вочевидь, пропустить цей сезон. Як і минулий.

"Вона не появляється, не дзвонить. Тренер також нічого не знає, немає ніякої інформації. Поки що вона там лікується, їй мікрооперацію зробили  - може тому вона й не виходить на контакт, бо здоров'я поправляє", - говорить Володимир Бринзак, президент федерації біатлону.

У чернігівському лісі біатлонні пристрасті вируватимуть ще три дні. Сьогодні - гонки переслідування. Потім - змішана естафета. А наприкінці листопада у Швеції стартує Кубок світу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: