"Біла-Урожай" - "Карпати" (Коломия) - 2:1

18 квітня 21:03
Переглядів: 82
карпати коломия

Коломийські «Карпати» провели перший спаринг в рамках підготовки до футбольного сезону. Суперником коломиян була команда «Біла-Урожай» із села Біла, Кіцманського району, Чернівецької області. Перший тайм завершився на користь коломиян 0:1, та за підсумками матчу «зелено-білі» поступились з рахунком 2:1.

Підопічні Блясецького розпочали дуже впевнено. Вже на 4-ій хвилині зустрічі Андрій Веретко відкрив рахунок. Загалом у першому таймі футболісти «Карпат» володіли тотальною перевагою, практично не даючи супернику перейти середину поля.

На початку другого тайму господарі зрівняли рахунок, а за 10 хвилин і зовсім вийшли вперед. Коломийські «Карпати» мали достатньо моментів щоб не тільки зрівняти рахунок, а й перемогти, але м’яч в сітку суперника так і не потрапив.

Є і прикра новина: Роман Гаврилюк отримав пошкодження на початку зустрічі. На скільки серйозна травма, покаже обстеження.