"Білі ведмеді" двічі обіграли закарпатців

05 лютого 20:13
Переглядів: 98
білі медведі

1 і 2 лютого в Ужгороді побувала дитяча хокейна команда «Білі ведмеді» з Калуша, де провела два товариські матчі з юними гравцями місцевого клубу «Закарпатські ведмеді».

Всі витрати, пов’язані з поїздкою до обласного центру Закарпаття, харчуванням і проживанням калуських дітей, взяли на себе їхні батьки.

Поєдинки між калуськими та ужгородськими хокеїстами 2004-2005 років народження відбувалися на відкритому льодовому майданчику «Ice Land» в районі аеропорту. Той факт, що діти з Калуша сьогодні мають можливість регулярно тренуватися в сучасному льодовому палаці «Нафтохімік-арена» та підтримувати свою спортивну форму, безперечно, в певній міри допоміг їм двічі обіграти своїх суперників. Однак не варто применшувати в цьому і бійцівський характер, велику волю до перемоги, які проявили в матчах із закарпатцями юні гравці команди «Білі ведмеді», і позитивні плоди роботи з ними тренера Анндрія Куця. У першому поєдинку калушани розгромили своїх ровесників з Ужгорода з рахунком 7:0. Причому чотири рази шайба побувала у сітці воріт «Закарпатських ведмедів» після влучних кидків Андрія Явного, а трьома закинутими шайбами відзначився Арсен Олійник.

Не зуміли захисники ужгородської команди не дозволити Арсенові результативно зіграти і в другому матчі. У ньому цей нападник «Білих ведмедів» здійснив чотири влучні постріли у ворота господарів майданчика. Ще по дві шайби закинули Андрій Явний і Павло Польовий. А в підсумку калуська команда перемогла команду «Закарпатські ведмеді» з рахунком 8:2.

Як повідомила мама Арсена – Руслана Олійник, тренер команди «Білі ведмеді» Андрій Куць днями отримав офіційне запрошення на участь його підопічних у міжнародному хокейному турнірі, що 15-17 лютого проходитиме у Вінниці. Його організатори також повідомили, що, крім господарів змагань – тамтешніх місцевих юних хокеїстів, до Вінниці прибудуть поборотися за нагороди турніру команди з Харкова, Києва, Білорусі та Молдови.

Батьки гравців команди «Білі ведмеді» вельми зацікавлені в тому, щоб їхні діти теж взяли участь у цих змаганнях міжнародного рівня, однак тільки своїм коштом не спроможні забезпечити поїздку хокеїстів до Вінниці з кількаденним харчуванням і проживанням. Тому вони будуть щиро вдячні за будь-яку допомогу від підприємців та інших людей, хто не байдужий до бажання дітей грати в хокей і вдосконалювати та підвищувати свою майстерність, регулярно виступаючи в різних турнірах. Контактні телефони ГО «Юнацька хокейна команда «Білі ведмеді»: 050-710-98-03; 050-237-68-33.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: