"Білі ведмеді" двічі перемогли "Закарпатських ведмедів"

10 лютого 12:00
Переглядів: 173
хокей

1 і 2 лютого в Ужгороді побувала дитяча хокейна команда «Білі ведмеді» з Калуша, де провела два товариські матчі з юними гравцями місцевого клубу «Закарпатські ведмеді». Всі витрати, пов’язані з цією поїздкою до обласного центру Закарпаття, харчуванням і проживанням калуських дітей взяли на себе їхні батьки.

 \


Поєдинки між калуськими та ужгородськими хокеїстами 2004-2005 років народження відбувалися на відкритому льодовому майданчику «Ice Land» в районі аеропорту. Той факт, що діти з Калуша сьогодні мають можливість регулярно тренуватися в сучасному льодовому палаці «Нафтохімік-арена» та підтримувати свою спортивну форму, безперечно, в певній міри допоміг їм двічі обіграти своїх суперників. Однак не варто применшувати в цьому і бійцівський характер, велику волю до перемоги, які проявили в матчах із закарпатцями юні гравці команди «Білі ведмеді», і позитивні плоди роботи з ними тренера Анндрія Куця.

У першому поєдинку калушани розгромили своїх ровесників з Ужгорода з рахунком 7:0. Причому чотири рази шайба побувала у сітці воріт «Закарпатських ведмедів» після влучних кидків Андрія Явного, а трьома закинутими шайбами відзначився Арсен Олійник.

 

Не зуміли захисники ужгородської команди не дозволити Арсенові результативно зіграти і в другому матчі. У ньому цей нападник «Білих ведмедів» здійснив чотири влучні постріли у ворота господарів майданчика. Ще по дві шайби закинули в них Андрій Явний і Павло Польовий. А в підсумку калуська команда перемогла команду «Закарпатські ведмеді» з рахунком 8:2. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: